Nakit sıkıntısı çekiyorsanız ama kendinize harika bir teknoloji ikram etmek istiyorsanız, doğru yere geldiniz! Bu hafta Motorola telefonları, üst düzey kablosuz Bluetooth kulaklıkları, Samsung kulaklıkları ve daha fazlasını büyük indirimli fiyatlarla bulabilirsiniz.

Bütçenizi zorlamadan aradığınızı bulmanıza yardımcı olacağımızı umarak 200$’lık bir bütçe sınırı belirledik. Hazır mısın? Hadi bu haftanın 200$’ın altındaki en iyi üç fırsatıyla başlayalım!

Bu hafta karşılaştığımız en iyi Android telefon fırsatı Amazon’un sahibi olduğu perakendeci Woot’ta mevcut. Orada, en uygun fiyatlı telefonlardan biri olan OnePlus Nord N30 5G’yi fiyat etiketinden 100 $ indirimle bulabilirsiniz. Burada sınırlı sayıda olduğunu unutmayın, bu nedenle ikiden fazla telefon satın alamazsınız.

Samsung hayranları da şanslı! Galaxy Buds 2 Pro şu anda Walmart’ta 104 $ indirimle size daha da fazla değer sunuyor. Bu mağazada sunulan başka bir fırsat, Galaxy Tab S6 Lite (2022)’de 150 $ tasarruf etmenizi sağlar. Tab S6 Line serisinin en son versiyonu olmasa da bu köpek yavrusu, not almayı ve tabletlerine çizim yapmayı seven kullanıcılar için iyi bir seçim olmaya devam ediyor.

Telefon süresi 200 doların altında!

Bütçeniz 200$ olarak sabitlendiğinde doğal olarak piyasadaki en iyi telefonlardan hiçbirini almaya gücünüz yetmeyecektir. Ancak sizin için derlediğimiz bu Motorola fırsatlarıyla yine de paranızın karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz.

Örneğin, 200 doların altında bir pil canavarına ihtiyacınız varsa, Moto G Power 5G (2023) ilk tercihiniz olmaya devam ediyor. Bu kötü çocuğun 5G’si var ve Amazon’da %33 indirimle satılıyor.

Dikkate alınması gereken bir diğer 2023 piyasaya sürülen telefon ise Moto G 5G (2023). Bu aynı zamanda en büyük çevrimiçi mağazada 100 $ indirimden de yararlanıyor. Ancak bu telefonun daha çağdaş versiyonu da satışta. Moto G 5G’yi (2024) resmi mağazadan 20 $ indirimle alabilirsiniz.

Amazon ayrıca Galaxy A14 5G’yi indirimli fiyatlarla satıyor. Bu biraz daha az cömert bir fiyat indirimiyle satılıyor ve bundan sadece 34 $ tasarruf edebilirsiniz.

Bu hafta bütçenizi zorlamadan bir tablet alın!

Amazon, en iyi Fire tabletlerinden bazılarını bir kez daha indirime soktu. Bu hafta çocuğunuza %24 indirimli özel bir hediye (Fire HD 10 Kids Pro) ısmarlayabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise yine en büyük çevrimiçi satıcıda 200 dolardan daha düşük bir fiyata satılan Fire Max 11 olabilir.

Best Buy’da en ucuz tabletlerden biri olan Lenovo Tab M9’u fiyat etiketi üzerinden 40 $ indirimle bulabilirsiniz. Bu, listeyi 100 doların altına indiriyor; bu, bir çift bütçeli kulaklık veya taşınabilir bir Bluetooth hoparlör için bir miktar yedek paraya sahip olacağınız anlamına geliyor.

Bu akıllı saat fırsatları hayal gücünüzü gıdıklayacak!

Gece boyunca şarj etmekten bıktınız mı? Böyle bir durumda Garmin Instinct 2 sizin için uygun bir seçim olabilir. Bu köpek yavrusu sağlam bir tasarıma ve akıllı saat modunda 20 günden fazla pil ömrüne sahiptir. En iyi kısım? Best Buy’da 200 doların biraz altında bir fiyata sizin olabilir.

Fitbit Sense 2, aktif insanlar için başka bir uygun seçenektir. Giyilebilir cihaz Amazon’da sınırlı bir süre için %24 indirimle satışa sunuldu. Peki ya daha geleneksel bir akıllı saat isteyenler? Merak etme!

OG Pixel Watch, Galaxy Watch 4 (40mm) ve Apple Watch SE 2’nin tümü bu hafta indirimde. Bunların her biri de 200 dolardan daha düşük bir fiyata satılıyor!

Hazır bu arada 200 doların altında bir çift kulaklık alın!

Bu hafta kulaklık ve kulaklıklarda indirimler 170 dolara kadar çıkıyor. Amazon’da çeşitli renklerde %49 indirimli olan Beats Studio Pro’da büyük fiyat indirimi mevcut. En iyi egzersiz kulaklıklarından bazıları olan Beats PowerBeats Pro da büyük bir indirimden yararlanıyor. Bunlar şu anda %36 daha ucuza satılıyor.

Diğer seçenekleri de bulmak zor değil. Örneğin bütçe dostu Sony WF-C700N, Woot’un Tasfiye anlaşması sayesinde şaşırtıcı derecede büyük bir fiyat indiriminin keyfini çıkarıyor. Satıcı satış fiyatının yaklaşık 86$ olduğunu iddia etse de, standart fiyatının aslında 119,99$ olduğunu biliyoruz ve şu anda 70$’ın biraz altında bir fiyata satılıyorlar!

Çevrelerindeki dünyayı susturmak isteyenler Bose QuietComfort Earbuds II’ye göz atmak isteyebilir. Mevcut iki renkte indirimler Amazon’da 90 dolara ulaşıyor.

Gelin bu işi 200 doların altındaki Bluetooth hoparlör fırsatlarıyla tamamlayalım

En sevdiğimiz JBL konuşmacılarından bazıları bu hafta yine mercek altında. Her ikisi de Walmart’ta normal fiyat indirimlerinden daha cömert görünen Flip 6 ve Charge 5’ten bahsediyoruz.

Ses sahnesini ışıklarla aydınlatmak istiyorsanız JBL Pulse 4’ü düşünün. Şu anda Amazon’da neredeyse yarı yarıya ucuz. UE Boom 3 ise mükemmel bas sesi ve ikonik tasarımıyla öne çıkıyor. Üstündeki kiraz mı? Artık 100 dolardan daha düşük bir fiyata mevcut!telefon-1