Lego Horizon Adventures bu tatil sezonunda PS5, Switch ve PC’de yayınlandığında tanıdık bir karakter yeni bir ses tarafından canlandırılacak. Horizon Zero Dawn’ın hikayesinin çoğunda gizemli bir figür olan Sylens, 2017 oyunundan esinlenilen ancak tam olarak aynı hikayeyi anlatmayan Lego Horizon Adventures’da yeniden ortaya çıkacak. 2023’te ölen merhum büyük aktör Lance Reddick, daha önce her iki Horizon oyununda da Sylens’ı canlandırmıştı.

Guerrilla, GameSpot’a yakın zamanda yapılan bir röportajda serinin bir sonraki bölümünde rolün yeniden şekillendirildiğini ancak role atanan aktörün stüdyonun henüz paylaşmayacağı bir şey olduğunu söyledi. “Sylens ortaya çıkıyor [in Lego Horizon Adventures],” Gerilla anlatı yönetmeni James Windeler dedi.

Reddick’e gelince Windeler, stüdyodaki herkesin oyuncuyu büyük bir takdirle hatırladığını söyledi. “O muhteşemdi. Gerilla ve hayran kitlesi için son derece önemli. [His death] bir darbe oldu ve onun mirası oyunlarda yaşadığı için şanslıyız […] Son derece sevilir.”

Lego Horizon Adventures, Zero Dawn’ın yeniden anlatımı değil, yeniden yorumlanmasıdır.

Oyunun başka yerlerinde, ana karakter Aloy rolünde her yerde bulunan Ashly Burch ve oyunu Aloy’un akıl hocası Rost olarak anlatan JB Blanc da dahil olmak üzere en önemli seslerden birkaçı geri dönüyor.

Lego Horizon Adventures 2024’ün sonunda geliyor. Ne bekleyeceğinizi daha derinlemesine öğrenmek için, Lego Horizon Adventures’ın tipik Lego oyunlarından olmadığını ortaya koyan uygulamalı ön izlememizi okuyun.oyun-1