Computex’teki en ilginç SFF bilgisayar kasalarından biri, koyu turuncu vurguları ve büyük AMD logosuyla Newegg’in standında sergileniyordu. Geometric Future’ın Model 0 Flamingo’su (bize eski InWin çalışanları tarafından kurulduğu söylenilen bir şirket), tam anlamıyla sisteminizin etrafını saran bir Mini ITX kasasıdır, tıpkı bir kağıt defter için bir folyo veya yeniden kullanılabilir bir sandviç ambalajı gibi. Çok sayıda havalandırma deliği var, dev bir ağ üst dairesi var ve kasayı istediğiniz gibi yönlendirebilmeniz için küçük manyetik ayaklarla süslenmiş.

(İmaj kredisi: Tom’un Donanımı)

Kasanın malzemesindeki mıknatıslar, diğer birçok kasanın daha sert yan panellerine benzer şekilde, deliklere açılan bazı küçük pimlerin yanı sıra, onu birleştirmenize ve bir arada tutmanıza da yardımcı olur. Kasanın üst kısmındaki daha küçük daire, güç düğmesi görevi görüyor ve basıldığında dokunsal bir tıklama sağlamayı başarıyor.

(İmaj kredisi: Tom’un Donanımı)

Model 0 Flamingo, bir temsilcinin bana otomobil içlerinde kullanıldığını söylediği, yangına ve küflenmeye karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanan keçe benzeri bir malzemeden yapılmış. Aynı zamanda bana eski tarz Tuzakçı Bekçilerinin yapıldığı malzemenin daha sert bir versiyonunu hatırlatıyor. Bu, muhtemelen ortalama çelik kasanızdan çok daha az dayanıklı olduğu anlamına gelir, ancak kasanızı inşa edildikten sonra düzenli olarak katlayıp açamayacağınız için muhtemelen öyle olmasına da gerek yoktur.genel-21