Kinda Funny Gamescast sunucusuna göre, şu anda adı açıklanmayan bir Wonder Woman oyunu üzerinde çalışan stüdyo Monolith Productions, projeyle ilgili sorunlar yaşıyor olabilir. Greg MillerYakın zamanda oyunun gelişiminin “sorunlu” olduğunu iddia eden kişi.

Miller, “Geçen yıl -çünkü bunu belirsiz bırakacağım- içeriden biriyle konuştum ve o da ‘Bu oyun sorunlu’ dedi” dedi. bir podcast sırasında söyledi bölüm Yaz Oyun Festivali tahminlerine odaklandı. “Söyleyeceklerim bu kadar. Bu yüzden bir şeyler gösterecek bir yerde olduğuna dair umudumu taşımıyorum.” [at Summer Game Fest]”

Şimdi oynuyor: Wonder Woman Tanıtım Fragmanı | Oyun Ödülleri 2021

Podcast’ten sadece birkaç gün sonra Monolith işe alındığını duyurdu. Özellikle stüdyo, baş oynanış mühendisi rolünü üstlenecek birini arıyor; bu da Miller’ın iddialarına inandırıcı olabilecek bir gerçek. Baş oyun mühendisi rolü oldukça fazla deneyim gerektirir ve bu görevi üstlenen kişiye, oyunun gelişimi açısından büyük miktarda sorumluluk yükler. Monolith’in (Wonder Woman Oyununu en azından 2021’den beri geliştiren), oyunda bu kadar önemli bir rolü bu kadar geç bir zamanda doldurmaya çalışması, önceki sahibinin başka bir stüdyoda daha yüksek maaşlı bir iş teklifi aldığının bir göstergesi olabilir. ya da sadece rol için yeterli donanıma sahip olmadıklarını hissettiler ve kendi istekleriyle ayrıldılar. Ancak bu aynı zamanda oyunun gelişiminin ne kadar iyi ilerlediğinin (veya gelmediğinin) bir yansıması da olabilir.

Monolith’in Wonder Woman oyunu ilk olarak 2021’de The Game Awards’ta tanıtıldı. İkonik kahramanın hayranları, 2023’teki ödül töreninde onu bir kez daha görmeyi umsa da hiçbir bilgi açıklanmadı. Aslında Wonder Woman oyununun durumuyla ilgili sahip olduğumuz diğer tek güncelleme, Monolith’in bunun canlı hizmet oyunu olmayacağını onaylamasıydı; bu söylenti geçen yıl farklı bir Monolith iş ilanı nedeniyle başlamıştı. Bu nedenle, oyunun durumuna ilişkin doğrulanamayan her türlü bilgiye ihtiyatla yaklaşılmalıdır.oyun-1