XDefiant oynayanlar için, hiç takım arkadaşlarınızı uyarmanın veya sadece bir şeye dikkat çekmenin bir yolunu istediniz mi? Öyle olduğunu biliyorum ve görünüşe göre geliştiriciler bunun farkındalar çünkü bir XDefiant ping sisteminin üzerinde çalışıldığını doğruladılar.

Bu, üzerinde çalışan kişilerin diğer yüksek öncelikli işlere odaklanması nedeniyle üzerinde çalışmanın durduğunu belirten Baş Yapımcı Mark Rubin tarafından da doğrulandı.

Başka bir Twitter konvoyunda Rubin, renkler ve şekiller biçimindeki retikül özelleştirmesinin yayınlanacağını ancak bunun “hemen” olmayacağını doğruladı.

Gelecek olan başka bir şey de, bunu daha erken beklesek de, karakteriniz ve dost canlısı ayak sesleriniz üzerinde bir ayarlama yapılmasıdır.

Bu XDefiant oynayanlar için kesinlikle iyi bir haber, değil mi? Yukarıda onaylanan şeylerin dışında, XDefiant geliştiricileri aynı zamanda zıplama ve tavşan atlama için zayıflatmaların geldiğini de doğruladı. Buna ek olarak netcode iyileştirmelerinin yanı sıra keskin nişancı çekinmesi, kamera sarsıntısı ayarları da üzerinde çalışılıyor.

Oyuna bayılan biri olarak, atıcı için bir ping sisteminin uygulanmasını görmek için sabırsızlanıyorum. Kaç kez düşmanın yerini belirtmek istediğimi ama başaramadığımı sayamadım; XDefiant’taki her oyun modunun hedefe dayalı olduğu göz önüne alındığında bu çok önemli.

Daha fazla XDefiant Okuması:

oyun-6