Uygun fiyatlı Sony WH-CH720N, Alexa destekli, saygın ANC’ye sahip ve… Kara Cuma fiyatına geri döndü! Şaka yapmıyoruz – Amazon bu yavru köpekler için müthiş iyi anlaşmasını yeniden başlattı ve onları %35 indirimle sattı.

Bu kulaklık bu yıl bu kadar önemli bir indirim görmedi. Yani bize gerçekten Kara Cuma tasarruf ruhunu hissettiriyor ama Mayıs ayında. Öte yandan Amazon, Sony kulaklıklar konusunda şaşırtıcı derecede cömert davranan tek perakendeci değil; bunları Walmart ve Best Buy’da aynı fiyata bulacaksınız.

En başından itibaren bu kulaklığın Sony’nin amiral gemisi WH-1000XM4 ve XM5 kadar iyi olmadığını belirtmeliyiz. Ama aynı zamanda o çılgın yüksek fiyat etiketiyle de gelmiyorlar! Ancak nihai mükemmellik için fazladan para harcamaktan çekinmiyorsanız bu WH-1000XM5 fırsatına göz atın.

CH720N kendi fiyat aralığında kendi konumunu koruyor. Düşük gürleme seslerini büyük ölçüde ortadan kaldıran ve daha yüksek frekansları görmezden gelmeyen iyi bir ANC sunarlar. Elbette çevrenizle bağlantıda kalmanızı sağlayan Ortam Sesi de var.

Bas ağırlıklı müzikten hoşlanıyorsanız, bu uygun fiyatlı kablosuz kulaklığın sesi sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Biraz abartılı bas ve tiz sunuyorlar, ancak bu mutlaka bir aleyhte değil. Ayrıca, kutudan çıkan sonuçlardan memnun değilseniz, her zaman Sony uygulamasının ekolayzırını kullanabilirsiniz. Uygulama, dinleme modları, DSEE, Sony 360 Reality ses kulak analizi, codec seçimi ve daha fazlası gibi başka avantajlar da sağlar.

Bu kutular aynı zamanda telefon görüşmeleri için de mükemmeldir ve şarj başına 35 saate kadar dinleme süresi sunar. ANC’yi kapatırsanız, 15 saate kadar oynatma süresi daha sıkıştırabilirsiniz. Ayrıca, üç dakikalık şarjla 60 dakikaya kadar dinleme olanağı sağlayan hızlı şarj seçeneğiniz de var.

Her şey göz önüne alındığında, WH-CH720N, kısıtlı bütçeye sahip Sony severler için mükemmel bir seçimdir. Masaya koyduklarını beğendiyseniz, devam edin ve Amazon’un Kara Cuma (Mayıs ayındaki) fırsatıyla kendinizinkini alın!telefon-1