Uygun fiyatlı bir oyun monitörü için mükemmel bir fırsat arıyorsanız, Acer Nitro 34 şu ana kadar gördüğümüz en düşük fiyatlardan biriyle satışa sunuluyor. Nitro 34 (EDA343CUR Hbmiippx) genellikle 270 dolara satılıyor, ancak Newegg şu anda monitörü sunuyor 199,99$ gibi düşük bir fiyata satışta.

Bu fiyata, 1000R kavise, 1 ms tepki süresine ve parlama önleyici kaplamaya sahip 34 inçlik kavisli büyük bir UWQHD panel (3440 x 1440) dahildir. Ayrıca, ekran paneli çevresinde minimal çerçevelere sahip Acer’ın ZeroFrame tasarımını da bulacaksınız. Düşük fiyata rağmen, donanımlarında biraz renk isteyen oyuncular için bir nimet olan RGB aydınlatma desteğini bile bulacaksınız.

Tek önemli uzlaşma, AMD FreeSync desteğiyle 100 Hz olan maksimum yenileme hızıdır. En az 144 Hz görmeyi isterdik, ancak bu büyüklükte ve 200 doların altına düşen bir panel için bu muhtemelen çok fazla.

Bu monitörde dikkat edilmesi gereken diğer öğeler arasında iki adet HDMI 2.0 bağlantı noktası, iki adet DisplayPort 1.2 bağlantı noktası, bir 3,5 mm ses girişi ve iki adet 3 watt’lık hoparlör yer alır. Maksimum parlaklık 300 nit olarak listelenmiştir ve VA paneli sayesinde IPS’den daha iyi bir kontrast oranı beklemelisiniz.

Nvidia’nın web sitesine hızlı bir gezi, Nitro 34’ün piyasada olmadığını gösteriyor sertifikalı G-Sync uyumlu monitörlerin resmi listesi. GeForce grafik kartlarınızla uyumluluğu zorlama konusunda şansınızı deneyebilirsiniz, ancak kilometreniz değişebilir.

Akılda tutulması gereken bir diğer nokta da, düşük fiyata rağmen Nitro 34’ün parça ve işçilik için hala 3 yıllık üretici garantisiyle birlikte sunulmasıdır.

Acer Nitro 34 EDA343CUR Hbmiippx oyun repertuarınıza uyuyorsa, Newegg’e bir göz at bu satış mevcutken.genel-21