Ana hedef olsun ya da olmasın, alabileceğiniz en büyük zevkin bir şeyleri yok etmek olduğu, sandbox oyunlarının bir alt türü vardır. Red Faction Gerilla ya da Teardown; Battlefield 1 ve Battlefield 5’in çökmekte olan binaları; Just Cause 2, Just Cause 3 ve Just Cause 4’ün kibrit çöpü kasabaları ve süper yanıcı araçları; bu oyunların her biri, yapıların muhteşem şekillerde parçalanmasını izlemenin ne kadar tatmin edici olduğuyla öne çıkıyor. Onlar da iyi bir arkadaşlık içerisindeler kuşatma2020 yapımı bir oyun olan bu oyun, büyük genişleme paketinin lansmanı ve devam eden Steam indirimi sayesinde yeniden ilgi görmeye başladı.

Besiege’in yakın zamandaki The Splintered Sea genişletmesi, sandbox oyununu yeni ve sulu bir dünyaya taşıyor. 10 seviyeli yeni bir harekat içerir, oyuncuların inşa edebileceği makineleri daha da özelleştirmek için sekiz blok ekler ve en önemlisi, çeşitli su yaratıklarını inşa etmek ve yok etmek için mükemmel olan, ayrıntılı su fiziğine sahip yeni bir sanal alan sunar.

Mevcut indirimin ve The Splintered Sea’nin lansmanının bir sonucu olarak Besiege, Steam’de uzun zamandır olduğundan daha iyi bir performans sergiledi. Örneğin 23 Mayıs Perşembe günü oyun 396 aktif oyuncuya ulaştı. The Splintered Sea’nin Cuma lansmanından sonra Besiege, yeni bir aktivite artışı gördü; 2.234 eş zamanlı oyuncu zirvesine ulaştı ve bu yazının yazıldığı sırada oyunda 1.500 oyuncu görüldü.

YouTube Küçük Resmi

Besiege şu andan itibaren 2 Haziran’a kadar Steam’de %75 indirimle 3,74 ABD Doları / 3,19 £ olurken, The Splintered Sea DLC’si %10 indirimle fiyatı 8,09 ABD Doları / 7,19 £’a düştü. Temel oyunu ve genişleme paketini bir araya getiren Besiege Seafarer Edition da %58 indirimli veya 10,06 ABD Doları / 8,82 £ tutarındadır. Oyunun bu sürümlerinden herhangi birini alın tam burada.

Veya Besiege gibi diğer seçeneklere göz atmayı tercih ederseniz daha fazlası için en iyi inşa oyunları ve strateji oyunları listemizi ziyaret edin.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2