Daha büyük tabletlerin daha kompakt modellerden daha iyi olduğunu düşünüyorsunuz ancak parayı en büyük Galaxy Tab’lara veya Apple iPad’lere harcamayı göze alamıyor musunuz? Tamamen aynı ekran alanına sahip müstehcen fiyatlı Tab S9+ yerine her zaman 12,4 inç Tab S9 FE+’ı tercih edebilirsiniz ve bunu hemen şimdi yaparsanız, normalden 120 dolar daha az harcamak gibi nadir bir fırsat elde edersiniz.

Evet, Amazon, Samsung’un jumbo boyutlu Android orta sınıf cihazını, giriş seviyesi 128 GB depolama yapılandırması ve iki renk seçeneğiyle 599,99 ABD doları liste fiyatının yüzde 20 altında satıyor ve bahsettiğimiz bu Amazon olduğu için, tabii ki satmıyorsunuz Bu büyük indirime hak kazanmak için herhangi bir şeyi takas etmeniz veya herhangi bir özel gereksinimi karşılamanız gerekiyor.
Anlayabildiğimiz kadarıyla, bu gri ve lavanta aromaları artık her zamankinden daha ucuz, ancak bu yazının yazıldığı sırada tuhaf bir şekilde yalnızca 100 $ indirimli olan gümüş versiyonu aslında geçen ay biraz daha yüksek bir indirime tabi tutuldu.
Bilmeyenler (ya da hatırlamayanlar) için Galaxy Tab S9 FE Plus, Plus olmayan kardeşiyle birlikte 2023 sonbaharında tanıtılmıştı. bir kaç ay.
Bunun yerine, bu nispeten uygun fiyatlı kötü çocuğun en az bir yıl daha yeni ve eski iPad Air’lere rakip olarak kalma şansının çok yüksek olduğunu düşünüyoruz. 13 inç ekrana sahip, Apple M2 destekli iPad Air’den (2024) çok daha ucuz olan Tab S9 FE+, 90 Hz yenileme özelliğine sahip ekstra geniş IPS LCD paneliyle 2022’de piyasaya sürülen 10,9 inç iPad Air’e göre oldukça belirgin bir avantaja sahip oran teknolojisi.
Apple’ın tüm en iyi iPad’lerinin aksine, bu cihaz standart olarak bir kalemle birlikte geliyor; bu da, örneğin microSD kart yuvası gibi, doğal olarak değer teklifini artırıyor. Elbette, Galaxy Tab S9 FE Plus’ın kaputunun altındaki Exynos 1380 işlemci, Apple M1 veya M2 yonga seti kadar güçlü değil, ancak bu kadar küçültülmüş ve yenilenmiş haliyle hepsine sahip olamayacağınızı söylemeye gerek yok. çok rekabetçi fiyat.telefon-1