Cehennem Dalgıçları 2 geliştirici Arrowhead, lobi sunucularının sizi oyunun ortasında haksız yere tekmelemesini azaltmanın yollarını aradığını söylüyor. Sunucunun tüm güce sahip olmasıyla, lobi sahibi herhangi bir nedenle sizi erken atmaya karar verirse, siz çıkarıncaya kadar verilmeyen birçok ilerlemeyi ve ödülü kolayca kaybedebilirsiniz. Yakında bu sorunun giderek daha az ortaya çıktığını göreceğimizi umuyoruz.

Dost ateşi olsa bile Helldivers 2 o kadar da öfke uyandırıcı değil. Dövüşün ortasında önünüze koşarsa yanlışlıkla birine bomba atabilir veya onu vurabilirsiniz, ancak rastgele oyuncularla oynarken bile bunu her şeyden çok komik buluyorum. Co-op oyununun çoğu kişi için yinelenen bir kabusu var ve oyunun ortasında sebepsiz yere atılıyor.

Arrowhead bir süredir bu sorunun farkında ve topluluk yöneticisi Thomas ‘Twinbeard’ Petersson, ekibin istenmeyen davranışlara aktif olarak çözüm aradığını söylüyor.

“Aslında bir zamanlar birisinin çok güzel ifade ettiği gibi ‘pislik bir lobi lideri tarafından tekmelenmek’ gibi sorunları hafifletmek için bir çözüm üzerinde çalışıyoruz. Bu konuda ETA yok ama yaklaşıyor,” diyor Twinbeard (itibaren Video oyunu oyuncusu).

Sinir bozucu lobi sunucuları çoğu çevrimiçi oyunda bir sorundur, ancak lansmandan bu yana bile Helldivers 2 ile ilgili çevrimiçi şikayetlerin çok fazla ortaya çıktığını gördüm. Bir maç başlamadan önce birkaç Süper Destroyer’dan atıldım, ama hepsi bu . Ancak şu anda alıntıdan hemen önce oyundan atılırsanız geri dönüş yok, bu nedenle bir kişi sizi tekmelemek istediğinden 40 dakikaya kadar numune ve talep fişlerini kaybedebilirsiniz.

En basit ve ilk çözüm, Arrowhead’in en azından ekibinizin atıldığı sırada sahip olduğu tüm ödülleri korumanızı sağlaması olabilir, ancak ekibin aynı zamanda bu parti liderlerinin ilk anda diğerlerini kolayca tekmelemesini engellemek istediğini de düşünüyorum. da yer.

Sinir bozucu lobi liderlerini bekleyen kaderi duymayı beklerken, size ve ekibinize galaktik demokrasiyi yaymada yardımcı olacak Helldivers 2 modlarının yanı sıra en iyi Helldivers 2 silahları ve Helldivers 2 stratejilerini içeren bir dökümümüz var.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2