eskisi kadar korku franchise’ları elde ettim hayata yeni soluklar Son yıllarda giderek daha fazla insan nedenini bilmek istiyor 13. Cuma aynı tedaviyi alamıyorum. Dizi çok uzun zaman önce bir video oyunuyla yarı canlı tutulmuş olsa da, 2009’daki yeniden başlatmadan bu yana yeni bir film yayınlanmadı. Görünüşe göre son zamanlardaki bir lansman planlarına rağmen Jason evreniBay Voorhees’in ekrana dönmesi biraz zaman alacak, ancak tamamen sizin düşündüğünüz nedenlerden dolayı değil.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Texas Frightmare Weekend’de dizinin ortak yaratıcısı Sean Cunningham’a, bir başkasıyla yaşanan gecikmenin ne olduğu açıkça soruldu. Cuma parmak şıklatmak. Serinin rezil derecede tuhaf hak sorunlarına işaret etmek yerine, en büyük engelin stüdyonun sonundaki korku olduğunu öne sürdü. Belirli bir şirkete parmakla işaret etmiyor, ancak hangi stüdyonun işleri ilerletebileceğinin muhtemelen “yatırımından büyük bir getiri sağlayamayabilecek” bir projeye önemli miktarda para yatırmak istemeyeceğini söyledi. Ona göre “en az” üç yıl boyunca başka bir film olmayacak.

Pandemi nedeniyle film izleme alışkanlıklarının değiştiğini söyledi ki bu tamamen yanlış değil. Gibi makul büyüklükteki isabetlerin performansına rağmen Dune: İkinci Bölüm Ve Maymunlar Gezegeni Krallığı, tüm gişeler eşit değildir. Sonrasında Düşen Adam Mayıs ayının başlarında çıkan Universal, şu anda hala sinemalarda gösterime girerken yakın zamanda yayına soktu. Pandeminin oldukça ilk günlerinde Warner Bros. ve Disney, aşağıdaki gibi bazı filmlerle aynı gün yayın yapmayı seçtiler: Ölümüne kavga Ve Raya ve Son Ejderha, Bu, akış sayılarıyla iyi bir övünme anlamına gelir, ancak gişe performansı açısından tesadüfi bir durumdur.

Bununla birlikte, büyük korku filmleri sinemalarda oldukça başarılı olma eğilimindedir. Karışık veya olumsuz eleştirilere rağmen, Tarot, Yabancılar: Birinci Bölüm, Ve Gece Yüzmesi gişede sağlam iş çıkardılar. New Line’ın sahibi 13. Cuma ticari marka, aynı zamanda arkasındaki stüdyodur Kötü Ölü Yükselişi Ve Rahibe II, her ikisi de paralarını geri kazandılar ve bazıları da geçen yıl. Ne olduğu belli değil 13. Cuma bir aykırı değer, aynen neden bu kadar tuhaf bir çizgiye sahip olduğunu kötü şans arkasında.

Bu varsayımsal yeni filme yeşil ışık yakılıncaya kadar, Jason hayranları kendilerini Jason Evreni ile rahatlatmak zorunda kalacaklar: Cuma video oyunu yıl sonuna kadar oynanabilir durumda kalacak ve Jason’ın kendisi de oynanabilir bir karakter. Çoklu Karşılıklı, önümüzdeki hafta başlayacak.

[aracılığıyla[viaÜrpertici Katalog]


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7