Uyan bebeğim, yeni, tamamen saçma bir tür karışımı ortaya çıktı. Texas Hold’em Poker. RPG mekaniği. Cadılık. Anime kızlar. Bu Hepsi Abyss’te: Sahteyi Yargılave ağız dolusu bir başlığa rağmen, kalbimde son zamanlarda oluşan Balatro şeklindeki boşluğu dolduracak mükemmel bir kart oyunu gibi geliyor. Cadılarla bire bir poker düellolarına katılın ve onurunuzu geri almak için gizli bir bölgeyi keşfedin. Bilirsin, sıradan bir Pazar öğleden sonra.

Neo-fütürist bir şehrin gizli kumar bölgesinde geçen RPG’de, mahjong ve pachinko gibi oyunları fethettikten sonra bir sonraki mücadelesini arayan Asuha’yı oynuyorsunuz. Sorun şu ki, All in Abyss: Judge the Fake’in gizli poker mahallesi de cadılar tarafından yönetiliyor ve onlar güçlerini şansları kendi lehlerine çevirmek için kullanıyorlar.

Bire bir Texas Hold ‘Em oynarken “rakiplerinizi iflasa zorlamak” için bir dizi özel beceri, yetenek ve öğeyi kullanabilirsiniz. Ancak cadı patronlarına hazırlanırken maçlar arasında da bölgeyi keşfetmek isteyeceksiniz, çünkü onları yenmenize yardımcı olacak ipuçları bulacaksınız.

Abyss’teki herkes Yu-Gi-Oh’a gidiyor! Dünya olmasa da tüm bir grup insanın, nedeni hakkında herhangi bir açıklama yapılmaksızın hem ekonomiye hem de kültüre hakim olacak kadar belirli bir oyuna takıntılı olduğu etki. Bayıldım. Seto Kaiba’nın ortaya çıkmasını ve Battle City’nin oynanabileceğini ilan etmesini bekliyorum.

All in Abyss aynı zamanda kesinlikle en sevdiğim Steam açıklamasını da içeriyor durmadan Bunu kendiniz deneyimlemeniz gerekiyor: “Tüm Cadılar pokerde mükemmeldir, ancak yeterli hazırlıkla oyuncu Cadıların hileli eylemlerini açığa çıkarabilir ve ölümcül bir All-In ile onları cehennemin derinliklerine gönderebilir.”

All in Abyss, anime kızlarının yer aldığı bir poker RPG’sidir ve kulağa o kadar alışılmışın dışında geliyor ki, ona hayran kalmaktan kendimi alamıyorum. Asuha’ya da herkes komik derecede korkunç davranıyor; mağaza görevlileri ona “meteliksiz kız” diyor ve kendi Steam açıklamasında “içten orta yaşlı yaşlı bir adam” olan “bir insanın başarısızlığı” olarak adlandırılıyor.

All in Abyss: Judge the Fake 2024’te Steam’e geliyor ve bunu istek listesine ekleyebilirsiniz tam burada.

Yalnızca destelerden oluşan bir şey istiyorsanız, denemeniz gereken en iyi kart oyunlarının tümüne veya ileriye bakmayı tercih ediyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken en büyük PC oyunlarına sahibiz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2