Amazon’un tabletlerinin hayranı mısınız? Şans Hanım yanınızda, çünkü bir kez daha en güçlü Ateş levhasını gördüğümüz en düşük fiyatlardan bazılarıyla alabilirsiniz! Elbette, şu anda fiyat etiketinde 80 $ indirimle kilit ekranı reklamlarının kaldırılmasıyla birlikte gelen Fire Max 11’den bahsediyoruz. Her zamanki gibi Amazon, daha da büyük tasarrufların kilidini açmak için iyi durumdaki bir tableti takas etmenize de olanak tanıyor!

Bu, Anma Günü kutlamalarını başlatmanın oldukça iyi bir yolu (henüz yapmadıysanız), değil mi? Ancak bu, 128 GB’lık konfigürasyonu 200 dolar sınırının altında ilk kez görmüyoruz. Bildiğimiz kadarıyla anlaşma ilk olarak Ekim ayındaki 2023 Başbakan Günü’nde hayata geçirildi. Ancak buna benzer bir sonraki etkinlik yakında gelmeyeceğinden, bu bütçeye uygun tableti oldukça indirimli bir fiyata almanın şu an hala iyi bir zaman olduğuna inanıyoruz.

Ağır çoklu görevlere veya zorlu oyunlara dalmayı düşünmüyorsanız, bu tablet tam size göre olabilir. Kesinlikle en iyi Android tabletlerden bazıları kadar etkileyici olmasa da en sevdiğiniz filmleri rüya gibi oynatacaktır.

Galaxy Tab A9+ rakibi, 2000 x 1200 çözünürlüklü 11 inç ekrana, sekiz çekirdekli işlemciye ve 4 GB RAM’e sahip, ayrıca çok ince ve hafif. Ayrıca, kutudan çıkan 128 GB’ın ötesinde depolama genişletmesi için ayrılmış bir microSD kart yuvası da bulunmaktadır.

Sevgili Alexa asistanınızla tamamen uyumlu, 200 doların altındaki bir tablet için fena değil, değil mi? Pakete 14 saate kadar pil ömrü ekleyin ve gerçek bir günlük kazanana sahip olun!

Dolayısıyla, bütçeniz kısıtlıysa ve en yeni ve en iyi Galaxy Tab S9 modellerini (veya eski akrabalarını) satın alamıyorsanız, Fire Max 11 ideal olabilir. Hala buradayken Amazon’un sınırlı süreli teklifine göz atın.telefon-1