Ubisoft’un yeni ücretsiz FPS’sine geçmeyi planlıyorsanız XDefiant yakında bir noktada, ekstra uzun bir çift XP hafta sonunun şu anda gerçekleştiğini duymak isteyeceksiniz. Far Cry, Splinter Cell, The Division ve Watch Dogs gibi birçok seriyi tek bir birinci şahıs çok oyunculu nişancı oyununda birleştiren XDefiant, Call of Duty’nin tacını almaya hazırlanıyor. Ancak Black Ops 6’nın yolda olması ve XDefiant’ın henüz başlangıç ​​aşamasında olması nedeniyle, bu çifte XP hafta sonu daha fazla insanı oynamaya ikna etmeye çalışıyor.

Lansman gününün bir salgın gibi kesintilerle geçmesinin ardından, XDefiant’ın üzerindeki toz bulutu çökmeye başlıyor. Ubisoft FPS oyununda silah kazanmanın birden fazla yolu ve kafanızı karıştıracak XP türleri var, ancak şimdi dalarsanız bunlardan birinde en az iki kat daha hızlı ilerleyeceksiniz.

Önümüzdeki birkaç gün boyunca çift silah XP’miz olacak, böylece görevleri tamamlayarak ve XDefiant savaş geçişini tamamlayarak kilidini açtığınız silahlar için eklentiler alabilirsiniz. Biraz kafa karıştırıcı olabilir ama şunu bil ki, maçlarda bir silah kullanarak daha fazla özelleştirme seçeneğine sahip olacaksın ve çift XP bunu birkaç gün boyunca çok daha hızlı yapmana yardımcı olacak.

Silahların her birini kullanırken XDefiant gruplarını da tazelemek isteyeceksiniz, çünkü Far Cry adamları veya Splinter Cell ajanları arasında seçim yapmak sadece gösteri amaçlı değil; her birinin kendi pasif özellikleri ve yetenekleri var.

Uzun XDefiant çifte XP hafta sonu şu andan itibaren 28 Mayıs Salı günü saat 10:00 PT / 13:00 ET / 18:00 BST (29 Mayıs Çarşamba günü 04:00 AEDT) tarihine kadar sürecek.. Bunun yalnızca silah XP’si için olduğunu ve dolayısıyla eklentinin kilidinin açıldığını, normal profil XP’si ve savaş geçişi XP’sinin ayrı olduğunu unutmayın. Her iki durumda da, ücretsiz çifte XP iyidir.

Ubisoft’un yeni ücretsiz nişancı oyununa dalmak istiyorsanız, size en iyi XDefiant ekipmanlarını ve hatta oyun tarzınıza bağlı olarak en iyi XDefiant silahlarını sunuyoruz. Sizi gerçekten dikkate alınması gereken bir güce dönüştürmek için 14 XDefiant haritasının tümünü de tazelediğinizden emin olun.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2