Birkaç gün önce Samsung’un, Discover Yaz İndirimi sırasında en üst seviye Galaxy S24 Ultra’da indirim yaptığını paylaşmıştık. Görünüşe göre şirket, ilk teklifini daha da tatlı hale getirdi; artık şık bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz 100 dolarlık bir Samsung.com e-Sertifikası sunuyor.

eCertificate’e ek olarak, ücretsiz depolama alanı yükseltmesi elde edebilir ve 120$ tasarruf edebilirsiniz. Galaxy S24 Ultra 512GB depolama alanına sahip. Daha da az ödemek için, eski telefonunuzu değiştirmenizi öneririz; çünkü Samsung, takasla 750 $’a kadar ek tasarruf sunuyor.

Samsung’un mevcut amiral gemisi telefonu olan Galaxy S24 Ultra şu anda satın alabileceğiniz en iyi telefonlar arasında yer alıyor. Güçlü bir Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ve 12 GB RAM’e sahip olan telefon, roket kadar hızlı ve muazzam bir ateş gücüne sahip. Böylece, ağır uygulamaları çalıştırabilecek ve zorlu oyunları oynayabileceksiniz. Galaxy S24 Ultrave ter bile dökmez.

Ayrıca, telefonda 200 MP kapasiteli bir ana kamera ve selfie’ler için 12 MP’lik bir kamera bulunduğundan, 8K’ya kadar çözünürlükte muhteşem fotoğraflar ve videolar çekebileceksiniz. Ayrıca 3120 x 1440p çözünürlüğe, 120Hz yenileme hızına ve HDR10+ desteğine sahip 6,8 inç LTPO AMOLED ekranı, telefonu oyun oynamak ve video akışı yapmak için mükemmel hale getiriyor. Ayrıca unutmayalım ki Galaxy S24 Ultra Daha hızlı not almak için kullanabileceğiniz yerleşik kalemle birlikte gelen telefonlar arasında yer alıyor.

Genel olarak, Galaxy S24 Ultra muhtemelen alabileceğiniz en iyi Android telefondur ve bir üniteyi tatlı bir indirimle alabilmeniz harika. Bu yüzden tereddüt etmeyin! Bu makalenin başındaki anlaşma düğmesine dokunun ve yeni bir tasarrufta bulunun Galaxy S24 Ultra Bugün!telefon-1