Destiny’s Trials of Osiris haftalık PvP modu bu Cuma yeni bir harita ve ödüllerle geri döndü. Mevcut rotasyonu merak ediyorsanız, sizi ele aldık: MP1st’s yeni Destiny 2 Trials of Osiris ödülleri ve haritası bu hafta 24 Mayıs 2024 Gönderi, tüm bu bilgileri aşağıda tam olarak listeler.

New Destiny 2 Osiris Denemeleri Bu Hafta Ödül Ediyor 24 Mayıs 2024:

Osiris Haritasının Denemeleri:

Uyumsuzluk

Kusursuz Ödül:

Magmatik Çekiç (El Topu)

İtibar Sistemi, Deneme Engramları ve Usta Tarım

Denemeler itibarını kazanmak için her maçta ayrı turlar kazanın. Kazandığınız itibar miktarı, kartınızda kazandığınız her turda artar. Yeterince itibar kazanın ve bir hak talebinde bulunabileceksiniz. Denemeler Engramı Saint-14’ten! Bu engram, daha önce elde ettiğiniz mevcut herhangi bir deneme ganimetine odaklanabilir veya rastgele bir Deneme düşüşü için Usta Rahool’a götürülebilir. Her maç tamamlandıktan sonra itibarınız artarmaçın sonucuna bakılmaksızın kartınızdaki tur galibiyetlerinin sayısına bağlıdır (kazanma veya kaybetme, 0-5 veya 5-4).

Kusursuz hale geldikten sonra oynamaya devam edin! 7 galibiyet seviyesinde elde ettiğiniz her galibiyet, Kusursuz’unuzu kaybetseniz bile, bonus Deneme Engramları, usta silahlar, prizmalar ve hatta Yükselen Parçalar düşürme şansına sahiptir. Deniz Feneri’ne ulaştıktan sonra kaybetmenin cezası yok!

İşiniz bittiğinde, o hafta Kusursuz olmanız koşuluyla, 7 galibiyetlik pasajınızı ek bir ustalık düşüşü karşılığında bozdurabilirsiniz. Bu, yeniden başlayabilmeniz için kartınızı sıfırlar.

(Tekrar teşekkürler, /r/DestinyTheGame!)oyun-6