Paranızın karşılığını almaya gelince, 500 kg’lık bomba en iyisidir Cehennem Dalgıçları 2 strateji. Kesin. Büyük patlama. Zamanında hızlı arama. Eğer onu doğru noktaya getirirseniz, Kartal’ın taktiği kesinlikle yıkıcıdır. En geniş yarıçapa sahip değil, ancak bu sadece böcek bağırsaklarının ışıltısının keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz anlamına geliyor. Peki neden bazen zor oluyor? Helldivers 2’nin patronu bunu açıkladı ama hâlâ sorularım var.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda Helldivers 2 stratejisi var ve bunların çoğu büyük patlamalar yaratıyor, co-op oyununda ekipmanınız için sadece birkaçını seçmek zor olabilir. 500 kg’lık bomba her zaman listemdedir, ancak Helldivers 2’de bazı tuhaflıklar olduğunu itiraf etmeliyim ki bunların kasıtlı olup olmadığından emin olamıyorum.

Bu düşünce pek çok kişi tarafından paylaşılıyor; çünkü bir oyuncu, CEO’luktan yeni ayrılan Arrowhead CCO’su Johan Pilestedt’e son Nordik Oyun konferansındaki konuşmasının ardından strateji hakkında soru sorma şansı buldu.

Pilestedt’in sunumunun ardından yapılan soru-cevap bölümünde oyuncu, şaka yollu bir şekilde ona 500 kg’ı düşmanlardan ziyade kendi ayağınıza kimin düşürdüğünü soruyor.

“Sorma [a plane] Bir rafın hemen altına bomba atmak için değil mi?” Pilestedt, 500 kg’lık bombanın nasıl belli bir açıyla atıldığını taklit ederken söylüyor. “O noktada o rafta durmayın. Sadece mantıklı. Bunu kendim yaptım, kendi yaratımım tarafından havaya uçuruldum.”

Soru-cevap kısmını aşağıdaki yayından 5:21:25 noktasında izleyebilirsiniz.

500 kg’lık bombanın uzun ve kısa özeti şudur: Bir uçak saldırır ve bombayı belli bir açıyla bırakır, yani stratejinizin düşme noktasının önünde bir şey varsa bomba oraya çarpacak ve yanlış noktada patlayacaktır.

Benim sorunum şu ki, eğer Pilestedt bunu okursa, ondan haber almayı çok isterim, Kartal’ın nereden geleceğini tam olarak bilmiyorsunuz. Büyük ölçüde düz bir alanda değilseniz, bu bazı sorunlara neden olabilir. İstediğiniz son şey, büyük bir kayanın veya uçurumun Kartal’ın giriş noktasının önünde olması ve onun düşme bölgenizi tamamen ıskalamasıdır.

500 kg’lık bombanın patlama yarıçapının, patlamanın boyutundan çok daha küçük olduğunu belirtmekte fayda var, bu nedenle nişan alma konusunda iyi olmalısınız.

Bunların hiçbiri sizi kubbenizin üzerine düşen 500 kg’lık bir bombadan kurtaramayacak olsa da, aralarından seçim yapabileceğiniz, yalnızca kozmetik olmayan bazı harika Helldivers 2 zırhları da var ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda silahla, zırhları zaten parçaladık. Her duruma uygun en iyi Helldivers 2 silahları.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2