Oyun oynamanın harika yanlarından biri hepimizin farklı şeyleri sevmesidir. Bazılarımız hikaye açısından zengin deneyimler arzuluyor, bazıları ise sadece aksiyonun özüne girmek istiyor. Pek çok oyun, deneyimlerimizi istediklerimize daha uygun olacak şekilde değiştirmemize olanak tanır; bu, kalıcı olarak harika bir şeydir. Uğultulu Dalgalar yaklaşan bir yama ile bu özelleştirilebilirliği ikiye katlayarak oyuncuların oyunun en az sevilen özelliklerinden birini atlamalarına olanak tanıyor.

Genel olarak Uğultulu Dalgalar, canlı ve sıkı mücadelesini alkışlayan oyuncularla iyi bir iniş yaptı. Ancak aksiyon RPG’sinin hayranların diğerleri kadar keyif almadığı bir alanı var. Sosyal medyada ve oyunun alt dizininde görülen en büyük şikayetlerden biri, hikayeyi nasıl ele aldığıyla ilgili. Cansız karakterleri bildiren oyunculardan, atlanamayan diyaloglarla ilgili sorunlara kadar, bu, şimdiye kadar oyundaki en büyük homurdanmadır.

Görünüşe göre geliştirici Kuro Games dinliyor ve bugün doğrudan oyuncu geri bildirimleriyle mücadele etmeyi amaçlayan birkaç güncelleme ve oynanış ince ayarını duyurdu. Bunlardan en büyüğü, mevcut atlama özelliğinin elden geçirilmesi, daha belirgin hale getirilmesi ve plakaların, eğer isterlerse, tüm diyalogları atlamalarına izin vermesidir. Geliştirici, teknik kısıtlamalar nedeniyle ara sahneleri atlamanın mümkün olmayacağını, ancak hemen savaşa geri dönmek istiyorsanız bunun dışındaki her şeyin göz ardı edilmesi gerektiğini belirtiyor.

Hikaye atlama seçeneklerine ek olarak, oyunun savaş ve kontrol şeması için de bazı güncellemeler geliyor ve oyuncuların bu konuda yaşadığı birkaç sorunu daha da sıkılaştıracağını umuyoruz. Daha fazla içerik gelecek ve oyun, insanların sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için sürekli optimizasyon geçişleri alacak.

Kuro Games, oyuncuları etkileyen bazı sorunların farkında olarak birkaç tazminat teklif ediyor. 25 Mayıs Cumartesi günü oyunculara on Parıldayan Dalga gönderilecek ve 26 Mayıs Pazar günü bir Karşılıklı Gelgit Kuponu postayla gönderilecek..Işıyan Dalgalar, Karakter Etkinliği Toplantılarında on kez çekim yapılmasına izin verirken, Karşılıklı Gelgit Kuponu size bir adet 5 Yıldızlı Standart Rezonatör elde etme şansı verir.

Açıklamanın tamamını kontrol etmek isterseniz bunu şu adreste yapabilirsiniz: Uğultulu Dalgalar sitesi. İlk kez oyuna giriyorsanız, mevcut tüm Uğultulu Dalgalar kodlarını içeren rehberimiz doğru başlamanıza yardımcı olacaktır veya farklı bir tat istiyorsanız ücretsiz PC oyunları rehberimize göz atabilirsiniz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2