Slay the Spire 2’nin haberleri hala kulaklarımızda çınlıyor, ancak roguelike deste oluşturucu tahtının kanatlarda bekleyen çok daha fazla yarışmacısı var. Balatro’nun büyük başarısından sonra sıradaki rakip geldi Zet MilyonlarcaOta Imon ve Raw Fury’den gerçek gezegenlerle savaştığınız şık, hiciv açısından uğursuz bir uzay strateji oyunu. Yeni bir kart dağıtma havasındaysanız, Zet Zillions Steam’e yeni indi ve kesinlikle ilginize değer.

Zet Zillions’un kurulumu basit olduğu kadar stratosferiktir: Sen, Bebek Şiddeti gezegen gemisinin köpekbalığı dişli, sadist kaptanı Foam Gun’sun. Thanatos olarak bilinen, galaksiler arası terör yaratan bir varlıktan kaçarken, insanlık için yeni bir yuva bulmak amacıyla uzayın engin alanlarını dolaşmak sizin göreviniz. Ne yazık ki, yol boyunca her türlü düşman gezegen, asteroit ve diğer uzay kalıntılarıyla mücadele etmek zorunda kalacaksınız; bu kart tabanlı roguelike oyunun özü de burada devreye giriyor.

Destenizin temelini nüfus kartları oluşturuyor; doğru, çalışanlarınız sizin temel kaynaklarınızdır ve Foam Gun, onları neşeyle patlayıcı uçlara dağıtmak için hiç vakit ayırmıyor. Tehlikeli bir düşman gezegeniyle karşı karşıya kaldığınızda, kelimenin tam anlamıyla onu ‘çöp’ ve ‘gönüllüler’ popülasyonunuzla doldurabilir ve ardından diğer kartları kullanarak hedefinizi patlatarak, onu doldurduğunuz nüfusa bağlı olarak daha fazla hasar verebilirsiniz.

Sevilen roguelike uzay oyunu FTL ve onu takip eden asi filosu gibi, Zet Zillions’da da her zaman Thanatos’un bir adım önünde durmanız gerekecek, aksi takdirde sürekli yaklaşan varlığın unsurlarına karşı daha tehlikeli savaşlara sürükleneceksiniz. Elbette, yolculuğunuz boyunca ne kadar çok yerde mola verirseniz, hayatta kalmanıza yardımcı olacak o kadar yararlı güçlendirmeler, yükseltmeler ve özellikler alabilirsiniz.

Hepsinin üstünde Zet Zillions’un kozu olan füzyon sistemi var. Destenizdeki kartları birleştirerek başarılı olmanıza yardımcı olacak güçlü yeni efektler keşfedebileceksiniz. Veya sonunda utanç verici bir fiyaskoyla karşılaşabilirsiniz; sonuçta bunlar birer deneme. Peki, biraz lezzetli risk/ödül karar verme süreci olmadan, iyi bir roguelike deste oluşturucu nedir?

Zet Zillions - Bu kart tabanlı roguelike deste oluşturma uzay oyununda yeşil, böcek şeklindeki bir gezegene karşı bir savaş.

Zet Zillions şimdi Steam’de, 30 Mayıs Perşembe gününe kadar lansman için %10’luk özel bir indirimle çıktı – temel oyun için 8,99 $ / 7,64 £ (9,99 $ / 8,50 £’dan düşük) veya Tam sürüm için 11,68 $ / 10,70 £ ödemeyi bekliyoruz. Film müziğini ve özel duvar kağıtlarını içeren Trash Edition. Yeni bir ev aramak için galaksiyi dolaşmaya hazır mısınız? Sadece kafa tam burada.

Alternatif olarak, emrinizde daha birçok fantastik seçenek için Steam’deki en iyi kart oyunlarını karıştırın. Ayrıca 2024’te oynanabilecek en iyi bağımsız oyunları da seçtik; dolayısıyla hiçbir potansiyel klasiği kaçırmadığınızdan emin olun.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2