Hiçbir Şey Telefonu (2a), benzersiz bir tasarıma sahip oldukça sağlam orta sınıf bir akıllı telefondur. Başlangıçta siyah, sütlü ve beyaz olmak üzere üç renkte mevcut olan Nothing Phone (2a), piyasaya sürüldükten kısa süre sonra mavi bir versiyona kavuştu.

Bununla birlikte, Hiçbir Şey Telefon (2a) için başka bir renk çeşidi yayınlamayı planlamıyor gibi görünüyor; bu nedenle, bu özel telefonu düşünüyorsanız, yeni rengin ortaya çıkması için biraz daha beklemek isteyebilirsiniz.

Şu anda bir teaserımız var (üzerinden) Fonearena) ve güvenilir sızıntıcıdan bir ipucu Yogesh Brar. Ne yazık ki ikisi de yeni rengin ne olacağından bahsetmiyor ancak görünen o ki bu, Temmuz ayında piyasaya sürülmesi planlanan topluluk sürümü modeli değil.

Ayrıca teaser’a göre, Nothing Phone’un (2a) yeni renkli versiyonu, en azından sınırlı bir süre için Hintli perakendeci Flipkart’a özel olabilir. Perakendecinin adı teaser’da “benzersiz” kelimesiyle birlikte görünüyor; bu da telefonun lansman sırasında yalnızca Flipkart aracılığıyla satışa sunulacağını gösteriyor olabilir.

Teaser’da yer alan logoya göre yeni renk sarı, kırmızı veya ikisinin birleşimi olabilir. Açıkçası, trollenme ihtimalimiz var ve yeni renk bu seçeneklerden hiçbiri olmayacak.telefon-1