Rockstar oyunları

Anma Günü yaklaşıyor, dolayısıyla tatil haftasonunda PlayStation 4 veya PlayStation 5’inizde hangi oyunları oynamanız gerektiğini muhtemelen merak ediyorsunuzdur. Şanslısınız ki, bu haftanın başında PlayStation Plus Premium ve Ekstra oyun kataloğuna yeni bir oyun grubu eklendi ve bu, zaman ayırmaya değer birçok oyunu beraberinde getirdi. Özellikle üçü dikkatimi çekiyor; bunları bugün indirin ve önümüzdeki birkaç gün içinde deneyin.

Bunlardan ilki, Rockstar Games’in çok az tanıtım gerektiren ve henüz deneyimlemediyseniz mutlaka oynaması gereken bir Western filmi. Sıradaki oyun, Ubisoft için yeni bir seriyi başlatan ve önümüzdeki hafta 10’uncu yaşına girecek olan açık dünya oyunu. Son olarak, PlayStation Plus Premium’a yeni gelen retro bir PlayStation 1 oyunu, spor veya yarış oyunlarından hoşlanıyorsanız iyi vakit geçirmenizi sağlıyor.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2'de ata binen bir kovboy.
Rockstar oyunları

Muhtemelen duymuşsunuzdur Red Dead Redemption 2 şimdiye kadar. Rockstar Games’in son sürümü, oyunlarda gerçekçilik ve üretim değeri açısından sınırları zorlayan, etkileyici bir açık dünya Western oyunudur. Her ne kadar Rockstar’ın PS5 için bir güncelleme yayınlamamış olması utanç verici olsa da Red Dead Redemption 2 bunun için olduğu gibi Büyük Araba Hırsızlığı Voyun hala harika görünüyor. Anlatı cephesinde, kanun kaçaklarından oluşan bir ailenin nasıl dağıldığına ve Vahşi Batı olarak kabul edilen bölgenin son yıllarında onur ve saygının nasıl kaybolmaya başladığına dair dokunaklı bir hikaye anlatıyor.

Oynanış açısından bakıldığında, Red Dead Redemption 2 Rockstar’ın tüm oyunlarıyla aynı sanal alan hissine sahiptir ve oyuncuların Arthur Morgan gibi çevrimdışı olarak veya arkadaşlarıyla birlikte bir kovboy olarak rol oynamasına olanak tanır. Kırmızı Ölü Çevrimiçi. Bu oyun halihazırda on milyonlarca kopya sattı, dolayısıyla oyunu zaten oynamış olma ihtimaliniz oldukça yüksek. Henüz yapmadıysanız, oyunun PS Plus oyun kataloğuna eklenmesi ve bu uzatılmış tatil hafta sonu size bunu yapmak için mükemmel bir bahane sunuyor.

PS4 sürümü Red Dead Redemption 2 PS Plus Ekstra aboneleri için mevcuttur. Ayrıca PC ve Xbox One’da da mevcuttur.

Köpekleri izle

bekçi köpeklerini hacklemek
Ubisoft

Köpekleri izle kesinlikle şu anda Ubisoft’un açık dünya oyunlarıyla ilişkilendirilen tüm mecazlara uyuyor, ancak yine de değişimi teşvik etmek için ellerini kirletmekten korkmayan bilgisayar korsanları hakkında büyüleyici bir serinin başlangıcıydı. Pek çok açık dünya öğesini hackleme ve karşılaştığınız NPC’lerin verilerini tarama yeteneği 2014’te çok yeniydi. Köpekleri izle‘ İki devam oyunu, ilk iki oyunun oluşturduğu formülü büyük ölçüde genişletti, bu fikirlerin nereden başladığını görmek hala bir çekicilik var.

Bu oyun aynı zamanda kalbimde özel bir yere sahip çünkü Chicago’da geçiyor; Şehre ilişkin yorumu coğrafi olarak doğru olmaktan uzak olsa da şehrin ruh halini ve hissini doğru bir şekilde yansıtıyor. 27 Mayıs’ta Köpekleri izle 10. yıl dönümünü kutlayacak, bu da Ubisoft’un kendine özgü oyun serilerinden birinin doğuşunu tekrar gözden geçirmek için daha da uygun bir zaman.

PS4 sürümü Köpekleri izle PS Plus Ekstra abonelerine açıktır. Oyun ayrıca PC, PS3, Xbox 360, Xbox One ve Wii U için de piyasaya sürüldü.

2Xtreme

PS5 oynanışı veya 2Xtreme.
Sony Etkileşimli Eğlence

En son oyun kataloğu güncellemesiyle PS Plus Premium’a gelen üç orijinal PlayStation oyunu arasında şunlar yer alıyor: 2Xtreme 90’lı yıllardan kalma bir his uyandırdığı için beni en çok büyüledi. Başlığı size zaten bunu belirtmediyse, büyüleyici ana menüsü, kamera etrafta dolaşırken, her seçeneğin seçildiği yarım boru üzerinde numaralar yapıyormuşsunuz gibi olacaktır. Gerçekten bir yarışa başladığınızda, bunu keşfedeceksiniz. 2Xtreme yarışa bağlı olarak bisiklet, snowboard, kaykay ve paten arasında geçiş yapan bir spor yarış oyunudur.

Bir yarışın sonunda birinci olmak elbette ana hedeftir, ancak puan kazanmak için numaralar yapmak ve diğer yarışçılara saldırmak da eğlencelidir. Modern standartlara göre kesinlikle oldukça eskidir, ancak ilginç ana menüden oyuncunun 2 boyutlu hareketli grafiğinin 3 boyutlu ortamlarda hareket etme şekline kadar oynanışın ve görsellerin basitliğinde bir çekicilik var. Bu, orijinal PlayStation’ın oyun kütüphanesindeki tüm zamanların klasiği değil, ancak yine de bu tür oyunları takdir ediyorum. 2Xtreme Sony onları modern platformlara getirdiğinde artık ikinci bir hayata kavuşuyorlar.

PlayStation Plus Premium aboneleri göz atabilir 2Xtremler yeniden yayımlamak PS4 veya PS5’te.
genel-19