Ne yazık ki PS5 konsolu değil doğal olarak taşınabilir yoksa onu durmadan kullanıyor olurduk. Bu, evde olmadığınızda oyun oynamayı bırakmanız gerektiği anlamına gelmiyor çünkü PS5 oyunlarını yanınızda taşımanıza olanak tanıyan cihazlar var. Eğer istemiyorsan PlayStation Portal için 200 $ kazanınAkıllı telefonunuz, Uzaktan Oynatma için elde taşınır bir PlayStation görevi görecek kadar güçlüdür. Bunu deneyimlemenin en iyi yolu, telefonunuzu Switch benzeri bir el tipi cihaza dönüştüren bir Omurga denetleyicisidir. Ve şu anda, PS5 Slim satın alarak ücretsiz bir Backbone denetleyicisine (100 $ değerinde) sahip olabilirsiniz.

Backbone PlayStation Sürümü ile PS5 Slim

Öncelikle, buradaki anlaşma, dahili disk sürücüsüne sahip daha ince model olan PS5’in yeni revizyonu ile ilgili. Etkileyici bir oyun kütüphanesine sahip güzel görünümlü bir makine olan PS5, aynı zamanda gelişmiş dokunsal geri bildirim teknolojisine sahip bir DualSense denetleyiciyle birlikte geliyor. Geçen yılın muhteşem oyun serisi ve bu yılın etkileyici seçimiyle bu, harika bir oyun platformudur ve ayrıca 4K Blu-ray oynatıcı olarak da kullanılabilir. Verizon bunu standart fiyatıyla satarken, 100 $ değerinde bir Omurga denetleyicisini de ücretsiz olarak içeriyor. Bu fırsattan yararlanmak için Verizon cep telefonu veya internet abonesi olmanıza gerek olmadığını unutmayın.

Backbone’un bu özel modeli, USB-C’li PlayStation sürümüdür, dolayısıyla Android cihazların yanı sıra iPhone 15 ile de çalışır.

Bahsedildiği gibi, şunları yapabilirsiniz: pay Bugünlerde akıllı telefonunuzda oyun oynamak ve oyun kitaplığına erişmek şaşırtıcı derecede kolay. Netflix aboneliğiniz varsa, Hades gibi mükemmel oyunlara zaten erişiminiz var veya animeyi seviyorsanız, Crunchyroll’un premium abonelik planına dahil olan oyun kütüphanesi de mütevazı akıllı telefonlarda bile gayet iyi çalışacak bağımsız mücevherlerle dolu . Hatta iPhone kullanıyorsanız daha da harika deneyimler için Apple Arcade deneme sürümünü veya Xbox ve PlayStation’ın ilgili programları aracılığıyla Uzaktan Oynatma özelliğini deneyebilirsiniz. Ayrıca Xbox Game Pass Ultimate veya PlayStation Plus Premium aboneliğiyle belirli oyunları bulut üzerinden de yayınlayabilirsiniz.

Backbone, telefonunuz için kolayca donatabileceğiniz kullanışlı bir beşiktir. Bu size oyun oynarken kullanabileceğiniz, hareket için ikiz çubuklar, standart yüz düğmeleri ve omuz düğmeleri gibi geleneksel bir düzen sağlar. Temel olarak telefonunuzu bir Nintendo Switch’e veya Steam Deck’e dönüştürür ve kullanılmadığı zaman hızla katlanabilir ve siz onu tekrar kullanmaya hazır olana kadar cebinizde rahatça kalabilir. Backbone’un iOS ve Android için konsol benzeri bir kullanıcı arayüzü sağlayan kendi kullanışlı uygulaması bile vardır.

Alternatif olarak Walmart, Marvel’s Spider-Man 2 PS5 paketini 450 dolara satıyor ki bu harika bir anlaşma. PS5 konsolunda 50$ tasarruf edeceksiniz ve 2023’ün en iyi oyunlarından biri olan Marvel’s Spider-Man 2 için bir indirme kodu alacaksınız. Konsolu ve oyunu ayrı ayrı satın almak yerine toplamda 120$ tasarruf edersiniz. Bu tasarrufları Amazon’da Backbone’u ayrı olarak 100 $ karşılığında alarak kendi paketinizi oluşturmak için kullanabilirsiniz.oyun-1