Pro olmayan kardeşiyle birlikte 2022 sonbaharında piyasaya sürülen Pixel 7 Pro, son birkaç ayda neredeyse iki yıl öncesine göre daha fazla manşete çıktı. Bu öncelikle, bir zamanların güçlü 6,7 inçlik güç merkezinin ölmesine izin vermeyi reddeden, bunun yerine kitlesel çekiciliğini esasen birkaç haftada bir veya daha iyi ve daha iyi anlaşmalarla artıran Woot sayesinde.

En son sınırlı süreli promosyon, hem ürün çeşitliliği hem de çeşitlilik açısından şüphesiz şimdiye kadarkilerin en büyüğüdür. Piksel 7 Pro sunulan modeller ve gerçek indirimler söz konusu olduğunda. Google Tensor G2 destekli telefonun o zamanki maliyetiyle karşılaştırıldığında, şu anda 630 dolara kadar tasarruf etmeyi düşünüyorsunuz ki bu da (şaşırtıcı olmayan bir şekilde) tüm zamanların yeni rekoru.

Bu muazzam indirim, “tipik olarak” fiyatı 1.100 ABD Doları olan ve şu anda 469,99 ABD Doları gibi düşük bir fiyatla işaretlenen, en üst düzey 512 GB depolama modeli için geçerlidir; 128 veya 256 giglik bir yapılandırmaya razı olmak isteyenlerin ise 399,99 ABD Doları ödemesi gerekir. ve sırasıyla 439,99 dolar.

Dijital depolama sorununuz olduğunu düşünseniz de düşünmeseniz de, esas olarak 512GB’lık bir seçeneği tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Diğer ikisi, dahili depolamadan taviz vermeye değecek kadar uygun fiyatlı değiller, tabi ki şu anda herhangi bir nedenden dolayı harcadığınız her 30 veya 80 dolara gerçekten dikkat etmeniz gerekmiyorsa.

Bunların hepsi büyük oranda indirimli Piksel 7 Pro 1 Haziran’a kadar (veya stoklar bitene kadar) indirimde olan üniteler yepyeni, kullanılmamış, açılmamış ve hasarsızdır, aklınızda bulundurun ve uzun vadeli iç rahatlığınız için hepsi 1 yıllık tam üretici garantileri içerir. Amazon’un sahip olduğu bu e-satıcı yerine doğrudan Amazon ile iş yapmayı tercih ediyorsanız, bu yazının yazıldığı sırada mevcut olan en iyi anlaşma, Woot’tan 100 doların üzerinde bir fiyatla 512 GB’lık bir varyanttır.

Başka bir deyişle, Woot bugün en büyük tasarruflara giden en iyi rotanızdır. Piksel 7 Pro Belki paranın 2024’te satın alabileceği en iyi Android telefon değil ama muhteşem ekranı, son derece yetenekli kameraları, 12 GB’lık devasa RAM’i, sağlam pil ömrü ve en önemlisi muhteşem yazılımıyla bu rakipsiz fiyatlarla kesinlikle mutlak bir değer şampiyonu. Destek.telefon-1