Uğultulu Dalgalar ne zaman çıkıyor ve oyunu ne zaman önceden yükleyebilirsiniz? Yaklaşan Genshin Impact rakibi bir gacha anime hayranı olarak gözünüze çarpıyorsa, Google Play mağazası aracılığıyla PC’de Uğultulu Dalgalar oynama hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz. Kuro Games’in sürümü Steam’e gelmeyeceği için bu son kısmı aklınızda bulundurun.

Genshin Impact, Honkai Star Rail ve Zenless Zone Zero’dan oluşan Hoyoverse üçlüsü sizin için yeterli değilse, şüphesiz Uğultulu Dalgalar’ın çıkış tarihini bilmek isteyeceksiniz. Ücretsiz PC oyunu neredeyse çıktı ve gösterinin yıldızıyla mücadele de dahil olmak üzere size sunacak çok şey var. Eğer türün hayranıysanız Uğultulu Dalgalar kesinlikle zaman ayırmaya değer, bu yüzden gacha dağı arasında yeterli saatiniz olduğundan emin olun.

Halkla İlişkiler direktörü Anthony Chau, GDC röportajında ​​”Kuro Games’in odak noktası mücadeledir” dedi. Kuro Games’teki ekip ayrıca “bunun bir Genshin Impact klonu olduğu varsayımını” reddederken “türe daha taze bir bakış açısı” sunmak istiyor.

Uğultulu Dalgalar ön kayıt ödülleri

Lansmandan önce 30 milyondan fazla ön kayıt sayısına ulaşıldığında, Uğultulu Dalgalar oyuncuları için her seviyedeki ödül birinci günde mevcut olacak. İşte önceden kaydolursanız elde edeceğiniz şey: Bu öğelerin tümü oyun içi posta kutusunda olacaktır.

  • 80.000 Shell Kredisi (ana para birimi)
  • 10 Gelişmiş Rezonans İksiri (Rezonatörler için 8.000 EXP verir)
  • 200 Astrit (premium para birimi)
  • Sigil: En Route (profiliniz için özel bir isim kartı)
  • 20 Parlak Dalga (bir sancak verir)

Uğultulu Dalgalar PC’de Steam üzerinden mevcut olmasa da, Google Play yerine Epic Games Store’dan edinebilirsiniz.

Uğultulu Dalgalar’ı önceden yükleyebilir miyim?

Uğultulu Dalgalar’ı önceden yükleyebilirsiniz Şu anda Google Play Store aracılığıyla PC’de, ancak Uğultulu Dalgalar 22 Mayıs Çarşamba 19:00 PST / 22:00 EST ve 23 Mayıs Perşembe 03:00 BST / 4:00 CEST tarihine kadar yayınlanmayacak. Ön kayıt ödüllerini almak için şu adrese gitmeniz yeterlidir: bu sayfa ve alttaki Kuro Games hesabına kaydolun.

Oyunu önceden yüklerken, kim olarak oynayacağınızı seçebilmeniz için şu ana kadar bildiğimiz tüm Uğultulu Dalgalar karakterlerinin yanı sıra en yeni Uğultulu Dalgalar kodlarına göz atmak isteyeceksiniz.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2