Samsung’un olağanüstü “Keşfet” fırsatlarından oluşan zengin ve çeşitli yaz koleksiyonundan neyi seçeceğinizi bilmiyor musunuz? Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisinin ABD’deki resmi e-mağazasını tamamen küçümsemeye ve bunun yerine Amazon.com’u veya Best Buy’dan muhtemelen en iyi Android telefonunu satın almayı tercih etmeye ne dersiniz?

Takas yapacak bir şeyiniz yoksa ve herhangi bir engelin içinden geçmek istemiyorsanız, bu şu anda çok iyi bir fikir; bu durumda 256 veya 512 GB’lık bir bellekte 250 $ gibi muazzam bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Galaxy S24 Ultra Yukarıda bahsedilen iki büyük ABD perakendecisinden birinden.

Tamamen emsalsiz olmasa da, ilk kez birkaç hafta önce yalnızca Amazon’da sunulan bu büyük indirim, şimdi oldukça genişlemiş görünüyor. Bu, renk seçenekleri için de geçerli, bu yazının yazıldığı sırada hemen hemen hepsi aynı önemli 250 dolarla işaretlendi.

Normalde 256 gig dahili depolama alanıyla 1.299,99 dolar ve 512 GB yapılandırmayla 1.419,99 dolar olarak fiyatlandırılan Galaxy S24 Ultra, bu son indirimden sonra açıkçası geleneksel olarak uygun fiyatlı diyebileceğimiz bir model değil. Ancak S Pen kullanan 6,8 inçlik Android amiral gemisinin de yakın zamanda daha ucuza gelmesi pek mümkün görünmüyor ve şu anda para açısından dünyanın en iyi telefonu unvanı için çok az rakibi gibi parlıyor.

Bu yılın başındaki kapsamlı incelememizde de kanıtlandığı gibi, arkasında son derece çok yönlü ve son derece yetenekli kameralar, çarpıcı bir ekran ve bol miktarda bellek (giriş seviyesinde bile) bulunan, inanılmaz derecede iyi inşa edilmiş ve yakışıklı bir güç santralına bakıyorsunuz. seviye değişkeni) ağır çoklu görev yapanları her senaryoda memnun etmek için.

Kabul edelim ki yapay zeka özellikleri Samsung tarafından çok agresif bir şekilde bir anahtar olarak tanıtılıyor Galaksi S24 seri satış noktaları henüz pek kullanışlı değil, ancak bu ileride değişebilir ve potansiyel olarak zaten olağanüstü olan değer teklifini daha da geliştirebilir.telefon-1