Beklendiği gibi Sonos, marka hayranlarının uzun zamandır merak ettiği yeni bir ürün olan kulaklığı tanıttı. Söylentilere göre Ace kulaklıkları artık resmileşti; dolayısıyla, Sonos ürünlerinin sadık alıcılarından biriyseniz bunları almak için şimdi iyi bir zaman olabilir.

Yeni Sonos Ace kulaklıkları da rakip kulaklıklar kadar kaliteli ancak kaç müşterinin Sony, Apple veya Bose yerine Sonos ürününü seçeceğini görmek ilginç olacak.

Ace, uzamsal ses, ANC (aktif gürültü engelleme, kayıpsız ses, Dolby Atmos desteği, hızlı şarj ve dinamik kafa takibi) dahil olmak üzere 450-500 ABD Doları arasında fiyatlandırılan bir çift kulaklığın sunabileceği her şeye sahiptir.

Sonos’a göre Ace, kullanıcılara 30 saate kadar kullanım sunacak. Ultra hızlı şarj desteği sayesinde, birlikte verilen USB-C kablosunu kullanarak 3 dakikalık hızlı şarjla 3 saatlik pil ömrüne de sahip olacaksınız.

Daha önce bildirildiği gibi Ace’in farklı markaların benzer kulaklıklarına göre büyük bir avantajı var: Sonos platformuyla uyumluluk. Bu, tek bir düğmeye dokunarak TV sesini uyumlu bir Sonos soundbar’dan Sonos Ace’e anında değiştirebileceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca Sonos, tamamen yeni TrueCinema teknolojisinin bu yılın sonlarında geleceğini duyurdu. Bu teknoloji, alanı doğru bir şekilde haritalandırır ve ardından çok gerçekçi bir dinleme deneyimi için eksiksiz bir surround ses sistemi sunar.

Sonos Ace, 5 Haziran’da 450 Dolar karşılığında satışa sunulacak, ancak müşteriler şimdiden satın alabilirler. kulaklıklar için ön sipariş verin ya siyah ya da beyaz.telefon-1