Samsung’un Keşfet Yaz İndirimi tüm gücüyle devam ediyor ve yepyeni bir Galaxy cihazında muhteşem tasarruflar elde etmenize olanak tanıyor. Örneğin, Samsung’un şu anda mevcut olan Keşfet Yaz İndirimi fırsatlarından biri, 512 GB depolama alanına sahip süper Galaxy S24+ için geçerli.

Normal şartlar altında bu kötü çocuk size tam 1.150 dolar geri ödeyecektir. Bununla birlikte, Samsung bunu 120 dolarlık tatlı bir indirimle sunuyor ve 256 GB’lık modelin fiyatı olan 999,99 dolara bir tane almanıza olanak tanıyor. Üstelik satın aldığınız üründe ücretsiz Galaxy S24+ Yansıma Önleyici ekran koruyucuya da sahip oluyorsunuz.

Samsung’s Shop uygulamasını indirmenizi ve yeni ürününüzü almanızı tavsiye ederiz. Galaksi S24+ Bu sayede ek 100$’lık fiyat indiriminden yararlanabileceksiniz. Daha da fazla tasarruf etmek için eski akıllı telefonunuzu takas edebilirsiniz, çünkü Samsung 600 $’a kadar anında takas kredisi sunuyor.

Galaksi S24+, geniş ekrana sahip güçlü bir telefon istiyorsanız ancak en üst seviye S24 Ultra’ya fazla harcama yapmak istemiyorsanız mükemmel seçimdir. Biraz hız aşırtmalı üst düzey Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ve 12 GB RAM ile desteklenen bu kötü çocuk her şeyin üstesinden gelebilir. Ek olarak, güzel fotoğraflar çeker ve 30 fps’de 8K’ya kadar video çekebilir.

Pil ömrü açısından cihaz, tek şarjla yaklaşık 20 saat 41 dakika boyunca sürekli web taraması sağlayan 4.900 mAh güç hücresiyle donatılmıştır. Video akışı için bunun yaklaşık sekiz saat 20 dakika sürmesini bekleyebilirsiniz. Oyun oynamaya gelince, yaklaşık altı saat 40 dakika oyun süresine sahip olacaksınız.

Genel olarak, Galaksi S24+ her kuruşuna değer ve hızlı hareket edip bu harika Samsung Yaz İndirimi teklifinden yararlanırsanız artık normalden çok daha az bir ücret karşılığında sizin olabilir.telefon-1