Samsung, One UI 6.1’i giderek daha fazla Galaxy A serisi telefona getirmeye devam ediyor. Listedeki bir sonraki cihaz, yaklaşık iki yıl önce piyasaya sürülen ve kısa bir süre önce Android 14 güncellemesini alan orta sınıf bir telefon olan Galaxy A33’tür.

Şu anda One UI 6.1 güncellemesi Avrupa’daki Galaxy A33’e yayılıyor, en azından şu adresteki kişilere göre: SamMobile. Yakın zamanda One UI 6.1’e yükseltilen diğer Galaxy A serisi telefonlar gibi güncelleme, Samsung’un amiral gemilerinin aldığı Galaxy AI özelliklerinden hiçbirini içermiyor.

İşin iyi tarafı, Samsung Nisan 2024 güvenlik yamasını ekledi, bu nedenle Avrupa’daki Galaxy A33 birimleri güvenlik güncellemeleri konusunda nispeten güncel olacak. Ne arayacağınızı bilmeniz için One UI 6.1 güncellemesi yapı numarasıyla birlikte geliyor A336BXXU8EXDC ve oldukça güçlü bir indirme işlemidir, bu nedenle yeterli ücretsiz depolama alanınız olduğundan emin olun.

Samsung, One UI 6.1 güncellemesini Galaxy A15, Galaxy A34, Galaxy A54 ve Galaxy A73 dahil olmak üzere bir grup orta sınıf telefona zaten sundu. Önümüzdeki haftalarda daha fazla kişinin güncellemeyi alması bekleniyor, bu nedenle telefonunuz henüz bu listede yoksa endişelenmeyin.telefon-1