Call of Duty’nin bir sonraki büyük sezonu yakında başlıyor ve bu, Activision’ın başka bir BlackCell DLC paketi yayınlayacağı anlamına geliyor. 4. Sezon için yeni BlackCell DLC’si bir kez daha iyiyi sunuyor; birden fazla yeni operatör, özel izleyiciler ve ölüm efektleri içeren silah planları ve etkileyici sese sahip yeni bir bitirici hamle içeriyor.

Son hamleye “Kimlik Hırsızlığı” denir ve tam da bunu yapar. Bu son hamle, düşmanınızı öldürür ve ardından onun görünümünü kopyalayıp sizinkine donatır. Bu, bir sonraki ölümüne kadar yürürlükte kalır. Görünüşe göre bu, daha önce Call of Duty’de görülmemiş yepyeni bir bitirme hamlesi türü.

Şimdi oynuyor: Modern Warfare III ve Warzone – 4. Sezonun Resmi Lansman Fragmanı

Bu yeni bitirme hamlesinin yalnızca 4. Sezon BlackCell DLC’sine dahil olan iki yeni operatör olan Dupe veya Copy ile donatılabileceğini unutmayın.

BlackCell DLC paketi ayrıca Holger 556 saldırı tüfeği için Ailed Caress BlackCell silah planıyla birlikte geliyor. Buna Hücresel Yolsuzluk izleyicileri ve Nekroz ölüm etkileri de dahildir. Activision, ölüm efektlerine ilişkin herhangi bir görüntü veya video yayınlamadı ancak Necrosis adı verildiğinde kulağa aşırı geliyor.

En yeni BlackCell DLC paketi yakında çıkıyor

BlackCell DLC’yi satın alan herkes tüm bunların yanı sıra 1.100 COD puanına ve 4. Sezon için savaş bileti haritasının özel BlackCell sektörüne erişime sahip olacak. BlackCell satın alanlar için 12 operatör görünümü ve yedi animasyonlu silah planı dahil olmak üzere ekstra ödüller var.

Standart battle pass’ı satın aldıktan sonra BlackCell DLC’yi satın alan herkes 1.100 COD puanı alacak. BlackCell DLC paketleri normalde 30$ civarında satılıyor ve bu seferki fiyatın da aynı olması bekleniyor.

Modern Warfare III ve Warzone’da 4. Sezon 29 Mayıs’ta başlıyor. Yeni BlackCell içeriğine ek olarak, daha fazla çok oyunculu harita ve silah içeriyor ve ikonik bir Call of Duty kahramanını ölümden geri getiriyor.oyun-1