Cricket Wireless, yalnızca Apple’ın akıllı saati için sınırsız bir plan başlatarak Apple Watch’u daha çekici hale getirmeye çalışıyor. Sadece bu da değil, aynı zamanda taşıyıcı ilk kez şunları da sunacak: Apple Watch Serisi 9.

Apple Watch SE, Apple Watch Series 9 ve Apple Watch Ultra 2’den oluşan Apple Watch serisi 17 Mayıs’tan itibaren müşterilerin kullanımına sunulacak. Operatörün yeni Sınırsız Akıllı İzleme Planı, yeni ve mevcut müşterilerin ayda 10 ABD Doları gibi düşük bir ücret karşılığında iPhone’larının yanlarında olmasına gerek kalmadan konuşma, metin, veri ve uygulama bildirimlerine erişmelerine olanak tanıyor.

İşte nasıl çalışıyor. Öncelikle müşteriler mağazada farklı Apple Watch seçeneklerini tercih edebiliyor. Her Apple Watch modeli, satış noktasında anında bir kredinin kilidini açar ve ardından altı ila 10 ay boyunca yinelenen aylık hesap kredisi gelir.

  • Apple Watch SE – satışta 289,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla (ardından 6 ay boyunca 60 ABD doları kredi)
  • Apple Watch Serisi 9 – satışta vadesi gelen 489,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla (ardından 10 ay boyunca 100 ABD doları kredi)
  • Apple Watch Ultra2 – satışta vadesi gelen 784,99 ABD dolarından (ardından 10 ay boyunca 150 ABD doları kredi)

Üstelik müşteriler, NumberSync sayesinde Apple Watch’larını uyumlu iPhone’larıyla aynı numarayı kullanarak ayarlayabilecekler. Çocuklar için Apple Watch da Aile Kurulumu aracılığıyla kullanılabilen bir seçenektir. İkincisi, ailede kendi iPhone’u olmayan çocukların Apple Watch’un birçok fitness, iletişim ve güvenlik özelliğinden yararlanmasına olanak tanır.

Her ne kadar bu “sınırsız” bir plan olarak tanıtılsa da Cricket, ağ meşgulse veri hızlarını geçici olarak yavaşlatabileceğini söylüyor.telefon-1