Yüzünüzü devasa bir oyun monitörünün ışıltısına kaptırmanın hayalini kuruyorsanız ancak bunu asla karşılayamıyorsanız, o zaman işte size 200 doların çok altında bir fiyata 165Hz 32 inçlik bir oyun monitörünü kapmak için harika bir fırsat. Bu Amazon oyun monitörü anlaşması yalnızca sınırlı bir süre için çalışıyor ve kavisli ekrana ve 165Hz yenileme hızına sahip bir AOC C32G2’yi yalnızca 189,99 $ karşılığında almanızı sağlıyor.

AOC, en iyi oyun monitörleri arasında sıklıkla görülen bir isimdir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Ürünlerinin sürekli olarak iyi fiyatlara mükemmel görüntü kalitesi ve duyarlı oyun performansı sunduğunu gördük ve 189,99 $, 32 inçlik bir oyun ekranı için mükemmel bir fiyattır ve bu monitörün normal MSRP’sinden 50 $ tasarruf etmenizi sağlar. Ancak bu yalnızca sınırlı süreli bir anlaşma olduğundan hızlı olmanız gerekecek.

VA paneliyle C32G2, film izlemek için mükemmel olan derin siyahlarla IPS teknolojisine dayalı monitörlere göre daha yüksek bir kontrast oranı sunacak. Aslında C32G2’nin statik kontrast oranı 3.000:1’dir. Bu arada, 1500R eğrisine sahip 31,5 inçlik panel, çevresel görüşünüzün büyük bir bölümünü doldurarak sürükleyici bir oyun deneyimi sağlayacaktır.

Radeon RX 7800 XT gibi bir AMD GPU’nuz varsa, o zaman da şanslısınız çünkü C32G2, AMD’nin FreeSync değişken yenileme hızı teknolojisini destekliyor. Bu, ekranın yenileme hızını GPU’nuzun kare hızıyla senkronize edeceği ve oyunlardaki rahatsız edici yırtılma eserlerini 48 fps’ye kadar ortadan kaldıracağı anlamına gelir. C32G2 ayrıca maksimum 165Hz yenileme hızına sahiptir; bu, şu anda piyasaya sürülen 240Hz ve 360Hz ekranlar kadar hızlı olmasa da çoğu oyuncunun ihtiyaçlarını karşılayacak kadar hızlıdır.

Birkaç dezavantajı var. Birincisi, bu monitörün 1.920 x 1.080 çözünürlüğünün, piksellerin 32 inçlik geniş panelde oldukça tıknaz görünmesi anlamına gelmesi, ikincisi ise VA panellerinin tipik olarak IPS panellerinden daha az tepki vermesidir, bu da çok hızlı gölgelenmelere neden olabilir. tempolu eylem. Bu nedenle, bu monitör rekabetçi FPS oyuncuları için ideal değildir ancak sinematik tek oyunculu oyunlar için harikadır.

C32G2 ihtiyaçlarınıza pek uygun değilse, size farklı çözünürlük ve ekran boyutlarına sahip diğer birçok seçeneği sunduğumuz en iyi kavisli oyun monitörleri kılavuzumuza göz atın.oyun-2