Take-Two’da 2024’ün 4. çeyreği kazanç raporuŞirket, oyuncuların oyundaki bir sonraki girişi ne zaman bekleyebileceklerini belirtti. GTA seri. Daha önce 2025 yılı belirsiz bir takvim yılıydı Grand Theft Auto VI artık daha spesifik ama yine de biraz belirsiz bir “sonbahar 2025”.

Mali 2025’e olumlu bir ivmeyle girerken, Net Rezervasyonların 5,55 ila 5,65 milyar ABD Doları arasında olmasını bekliyoruz. Bakış açımız, Rockstar Games’in daha önce belirlediği Takvim 2025 penceresinin, Takvim 2025’in Sonbaharına kadar daralmasını yansıtıyor. Grand Theft Auto VI. Rockstar Games’in benzersiz bir eğlence deneyimi sunacağına son derece güveniyoruz ve oyunun ticari etkisine ilişkin beklentilerimiz artmaya devam ediyor.

Diğer GTA-ilgili haberlerde, şirket şunları bildirdi: GTA V 200 milyon kopya sattı: şaşırtıcı bir başarı, oyunu tüm zamanların en çok satan ikinci oyunu haline getirdi, ancak yine de bir numaralı girişten 100 milyon kopya eksik. minecraft.

Rockstar, (maalesef erken sızdırılan) bir fragman dışında bu on yılda en çok beklenen oyun hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmadı. Ayrıca stüdyonun orijinal oyunu PC’de piyasaya sürmeyi planladığına dair söylentiler de var. Kızıl Ölü Kefaretama şu ana kadar bu konuda da bir açıklama yok.genel-2