Oyuncuların oyunu fiziksel olarak satın almaları halinde Assassin’s Creed Shadows’u kurmak için internet bağlantısına ihtiyaçları olacak gibi görünüyor.

Oyunun perakendecilerdeki fiziksel kutusuna göre GameStop, sol alt köşede “Oyunu yüklemek için internet gereklidir” yazan bir bildirim var. Ayrıca çelişkili bilgiler de var. Bildirim, oyunu oynamak için her zaman çevrimiçi bir bağlantının gerekli olduğunu belirtmiyor; yalnızca oyunu yüklemek için. Ancak PlayStation Store’un listesi çevrimiçi oyunun gerekli olduğunu belirterek, oyuncuların oynayabilmek için internet bağlantısına sahip olmaları gerektiğini öne sürüyor.

Şimdi oynuyor: Assassin’s Creed Shadows – Naoe ve Yasuke Kimdir?

GameSpot yorum yapmak için Ubisoft’a ulaştı.

Günümüzde Ubisoft, son oyunlarını yüklemek için çevrimiçi bir bağlantıya ihtiyaç duyuyor. Avatar: Frontiers of Pandora’nın ve yaklaşan Star Wars Outlaws’ın da bu gereksinimi vardı. Mart ayında Ubisoft, neredeyse on yıllık desteğin ardından The Crew’un çevrimiçi sunucularını kapattı. Oyunun her zaman çevrimiçi olma zorunluluğu nedeniyle, tek oyunculu içeriği de dahil olmak üzere sunucular kapalıyken tamamen oynanamaz.

Assassin’s Creed Shadows, 15 Kasım’da PC, Amazon Luna, macOS, PS5 ve Xbox Series X|S için çıkıyor. Gold, Ultimate ve fiziksel Collector’s sürümlerini satın alanlar oyunu 12 Kasım’dan üç gün erken oynayabilecekler.

oyun-1