Samsung’un uygun fiyatlı bir akıllı telefonu daha var: Galaxy M35. Yaklaşan cihazın Galaxy A35 ile pek çok ortak noktası var, bu nedenle bunun Samsung’un A serisi telefonunun belirli pazarlar için tasarlanmış farklı bir versiyonu olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Bununla birlikte, Galaxy M35 yakın zamanda Google Play Console’da görüldü (üzerinden) YTECHB), bazı önemli özelliklerinin yanı sıra artık telefonun neye benzediğini de biliyoruz.

Öncelikle telefon, Samsung’un Exynos 1380 yonga seti tarafından destekleniyor ve bunun bütçe dostu bir telefon olduğu düşünüldüğünde bu hiç de şaşırtıcı değil. İkincisi, Galaxy M35 6GB RAM ile geliyor ancak lansman sırasında farklı bellek seçenekleri mevcut olabilir.

Listede ayrıca telefonun Android 14 çalıştırdığı ortaya çıkarken, veritabanında saklanan resim Galaxy M35’in üçlü kamera kurulumuna sahip olduğunu doğruluyor. Telefonun geri kalan özellikleri hala gizemini koruyor ancak birçoğu tıpkı yonga seti gibi Galaxy A35’e benziyor olabilir.

Örneğin Galaxy A35, 6,6 inç AMOLED ekrana, 50 megapiksel ana kameraya ve 5.000 mAh bataryaya sahip. M serisi telefonlar genellikle daha büyük piller kullansa da Galaxy M35’in tamamen aynı olduğunu öğrenmek şaşırtıcı olmayacaktır. Ancak bunun yanı sıra Galaxy A35 ve Galaxy M35 çoğunlukla aynı teknik özellikleri paylaşabilir.telefon-1