Paul ve Chani Dune: İkinci Bölüm'de birbirlerinin gözlerinin içine bakıyorlar

Resim: Warner Bros.

Yalnızca bir hafta içinde yayın yapabileceksiniz Dune: İkinci Bölüm Max’te ve ne kadar iyi olduğunu düşünerek Denis VilleneuveFrank Herbert’in efsanevi hikayesine dayanan bilim kurgu devamı gişede yaptımmuhtemelen onu ilk izleyişiniz olmayacak.

Bununla birlikte, mega hayranlar muhtemelen izlemek için zaten para ödemiştir. Dune: İkinci Bölüm dijital olarak (bunu 16 Nisan’da yapabilirsiniz) veya fiziksel sürümü (hangisi bugün çıktı). Ancak Max aboneleri için 21 Mayıs gün.

Dune: İkinci Bölüm Timothée Chalamet’i hem intikam hem de kehanetle hareket eden geleceğin lideri Paul Atreides rolünde canlandıran oyuncu kadrosunun yanı sıra Zendaya, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Austin Butler, Florence Pugh, Dave Bautista, Christopher Walken, Léa Seydoux, Souheila Yacoub, Stellan Skarsgård, Charlotte Rampling ve Javier Bardem. Filmin yönetmenliğini Villeneuve, Jon Spaihts ile birlikte yazdığı ve Herbert’in romanından uyarlanan bir senaryodan yapıyor.

Uyum sağlayacak mısın Dune: İkinci Bölüm Max’e vardığında—ve eğer öyleyse, bu sizin için tekrarlanan bir izleme olacak mı?


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7