15 Nisan 2024 Pazartesi günü Philadelphia'daki Comcast Center Kampüsü'nde görülen Comcast logosu.

15 Nisan 2024 Pazartesi günü Philadelphia’daki Comcast Center Kampüsü’nde görülen Comcast logosu.
Fotoğraf: Comcast için Jeff Fusco/AP Görselleri (Erişim noktası)

Comcast, bu ayın sonlarında Peacock, Netflix ve Apple TV+’ı içerecek bir yayın paketi başlatmayı planlıyor. Çeşitlilik. StreamSaver olarak adlandırıldığı bildirilen paket indirimli olacak ancak yalnızca Comcast TV veya internet hizmeti abonelerine sunulacak.

Yeni paketin ne kadara mal olacağı tam olarak belli değil, ancak şu anda üç yayıncıyı da almanın en ucuz yolu kullanıcılara 23 dolara mal oluyor. Yayın paketi Salı günü New York’ta Comcast başkanı ve CEO’su Brian Roberts tarafından MoffettNathanson’un yıllık Medya İnternet ve İletişim konferansında duyuruldu.

Duyuru, Disney ve Warner Bros. Discovery’nin yeni bir yayın paketini duyurmasının hemen ardından geldi. birleştirecek Max, Disney+ ve Hulu. Bu paketin bu yaz bir noktada piyasaya sürülmesi planlanıyor, ancak bu paketin fiyatı da açıklanmadı.

Variety’nin belirttiği gibi, Peacock’un bu yaz Paris, Fransa’da yapılacak 2024 Olimpiyat oyunları için yeni müşteri akını görmesi bekleniyor. Olimpiyatlar temmuz ayının ortasında başlıyor ve Peacock, 18 Temmuz’da yaklaşık aynı zamanda tüm planların fiyatını ayda 2 dolar artırmayı planlıyor. En temel Peacock paketi olan reklamlı Peacock Premium, ayda 8 dolara çıkacak. çoğunlukla” reklamsız Peacock Premium Plus, yakında müşterilere ayda 14 ABD doları geri ödeyecek.

Comcast müşterileri StreamSaver ile ne tür bir indirim görecek? Yine, ne kadar tasarruf edebileceğinizi bilmiyoruz ve Roberts bunun “büyük ölçüde indirimli fiyat” olacağı konusunda ısrar ediyor, ancak “indirim”i gördüğümüzde şaşırmayacak kadar alaycıyız. Peacock’un temmuz öncesi fiyatı ile yeni fiyatı arasındaki farktan biraz daha fazlası mevcut. Sadece bekleyip görmemiz gerekecek.genel-7