Birkaç gün önce Togliatti’deki bir bayide otomatik şanzımanlı yeni bir Lada Granta göründü ve şimdi ayrıntılar ortaya çıktı: “Direksiyonun Arkasında” dergisinin genel yayın yönetmeni Maxim Kadakov’un bildirdiği gibi, arabalar sadece bir kaç gün içinde satıldı. saat.


Resim: Lada

Geçen gün birkaç araba aldık ama bir saat içinde sattık. Bir sonrakiler ne zaman olacak? Bilmiyoruz. Her şey tesise, araba tedarik edeceği hacme bağlı“, Lada showroom’unda Maxim Kadakov’a söylendi.

Perakende fiyatlarının neredeyse resmi olarak önerilenlere eşit olduğu ortaya çıktı: sedan – 1.177 milyon ruble, liftback – 1.249 milyon ruble. “Canlı” araba satın almak imkansızdır, ancak bir satın alma siparişi doldurabilirsiniz. Maxim Kadakov tam da bunu yaptı, ancak başvurunun tamamlanması için son tarih bilinmiyor.

Otomatik şanzımanlı Lada Granta, 98 hp gücünde, 16 valfli, doğal emişli bir motorla donatılmıştır, araç 100 km/saat hıza 13,3 saniyede ulaşır. Bu arabalar iki hava yastığı, ABS, klima, ısıtmalı ön koltuklar, ses sistemi ve 15 inç alaşım jantlarla donatılmıştır.genel-22