Eğer eski tip sıra tabanlı RPG’lerin hayranıysanız, geçen yılki oyunu kaçırmamalısınız. Yıldız Denizi. Sabotage Studio’nun retro esintili oyunu, aşağıdaki gibi klasik oyunlara geri dönüyor: Krono Tetikleyici Ve Ejderha Görevi. Ve şimdi onu edinmenin tam zamanı, çünkü Sabotage Studio kısa süre önce piyasaya çıktı iki fiziksel sürüm.

Peki hangi sürümü almalısınız? Bir sürümün güzelliklerle, diğerinin ise bunlarla ve daha fazlasıyla birlikte geldiği pek çok özel fiziksel sürümün aksine, bu sürümde yaklaşık olarak aynı fiyata iki farklı sürüm yer alıyor. Bu iki sürüm, her türlü oyun koleksiyonunu satan bir üretim mağazası olan iam8bit’in izniyle geliyor. vinil kayıtları. İçin Yıldız Denizişirket Perakende Sürümünü ve iam8bit Exclusive Edition’ı sunuyor.

Perakende Versiyonu Yıldız Denizi aslında çoğu büyük mağazada perakende satış yapıyor. Amazon, Best Buy, Target, Gamestop ve Walmart’tan alabilirsiniz. Ön sipariş verenler için oyun, film müziğinin dijital olarak indirilmesini de içeriyor. Ancak bu seçenek, 10 Mayıs’ta yayımlanan bu sürüm nedeniyle artık mevcut görünmüyor. Ancak alıcılar yine de Bryce Kho’nun sanat eserlerini içeren çift taraflı çarpıcı bir poster alacaklar. Bu sürümün maliyeti 39,99 dolardır.

Adına sadık kalarak iam8bit Exclusive Edition Yıldız Denizi yalnızca ön sipariş için görünür iam8bit mağaza sayfası. 2. Çeyrek 2024 sürümüne sahiptir. Bu sürümde retro esintili bir oyun kılavuzu, koleksiyonluk bir çanta, haritalı koleksiyonluk bir poster, dört çıkartma sayfası ve film müziğinin dijital indirmesi bulunur. Hatta bölge ücretsizdir. Ancak Bryce Kho posteriyle birlikte gelmiyor. Yine de, bu sürümün maliyeti 44,99 dolar olduğundan, yalnızca beş dolar daha fazla ödeyerek çok şey elde edersiniz.

Kısacası ikisiyle de yanlış gidemezsiniz. Exclusive Edition, içine atılan bir dizi fiziksel güzellikle paranızın karşılığını size harika bir şekilde veriyor. Bununla birlikte, haritanın bulunduğu poster, Perakende Versiyonun iki çarpıcı kahraman resminin yer aldığı Bryce Kho posterinin çizimiyle karşılaştırıldığında sönük kalıyor. Valere, Zale ve Garl. Keşke biraz daha pahalı olsa da, tüm bu koleksiyon parçalarını içeren bir versiyon olsaydı. Ama hey, ikisini de alıp oyunlardan birini bir arkadaşınıza veya annenize hediye bile edebilirsiniz. Anneler günün kutlu olsun!

Sabotage Studio, yerel üç oyunculu işbirliğinin yolda olduğunu doğruladığı için, başkalarıyla oynamak için yalnızca bir kopyaya ihtiyacınız olacak. Bu arada, Yıldız Denizi Tek başına tek oyunculu bir oyun olarak mükemmel. İncelememizde oyunu “muhteşem sanat eserleri, müzik, karakterler, harika bir anlatım ve bağımlılık yaratan bir oynanış sistemi” nedeniyle övdük ve ona mükemmel bir puan verdik. Hatta 2023’ün en iyi oyunlarından biri olarak sıraladık.

Bütün bunlar demek oluyor ki, şimdi oynamak için harika bir zaman Yıldız Denizi. Hangi fiziksel sürümü alırsanız alın, onu PlayStation 4 veya 5, Xbox Series X/S veya Nintendo Switch için alabilirsiniz. Exclusive Edition hızlı bir şekilde satılıyor gibi görünüyor; Xbox ve Switch sürümleri şu anda bu yazının yazıldığı sırada tükenmişti.oyun-4