Bilimkurgu efsanesi Sigourney Weaver, suratına sarılan uzaylılara karşı çıktı ve yemyeşil gezegenlerde sömürgecilerle mücadele etti, ancak hiçbir zaman fırtına askerleri ve galaktik ödül avcılarıyla karşılaşmadı.

Şimdiye kadar.

Weaver’ın kadroya katılması için görüşmeler sürüyor Mandaloryalı ve Grogu2019’dan bu yana prodüksiyona giren ilk Star Wars filmi Yıldız Savaşları: Skywalker’ın Yükselişi, Hollywood Muhabiri doğruladı.

Mandaloryalı Bu yılın sonlarında çekilmesi beklenen uzun metrajlı filmi yaratıcı Jon Favreau yönetiyor. Filmin yapımcılığını Favreau, Lucasfilm başkanı Kathleen Kennedy ve Lucasfilm kreatif şefi Dave Filoni üstlenecek.

Mandaloryalı Kasım 2019’da Disney+’ın amiral gemisi şovu olarak başlatıldı ve o zamanlar Bebek Yoda olarak bilinen karakter bir popüler kültür fenomeni haline geldi. Pedro Pascal, diziye Mandaloryalı olarak da bilinen, (ilk başta) isteksizce Grogu’yla ilgilenen bir savaşçı olan Din Djarin rolünde liderlik ediyor. Dizinin üçüncü sezonu geçen yıl sona erdi ve bir dizi yan ürün piyasaya sürüldü. Boba Fett’in Kitabı Ve Ahsokageliştirme aşamasında ikinci sezonu olan.

Pascal’ın Djarin olarak geri dönmesi bekleniyor ancak aktörün programı dolu olduğundan hangi sıfatla olacağı belli değil. Birincisi, ateş etmeye başlayacak Fantastik Dörtlü kardeş Disney bölümü Marvel Studios için Temmuz ayının sonundan itibaren.

Üç kez Akademi Ödülü adayı olan Weaver, belki de en iyi, sektörün uzun süreli yüzü olarak biliniyor. Yabancı 1979 yapımı Ridley Scott bilimkurgu korku klasiğiyle başlayan seri, daha sonra James Cameron’un 1986 yapımı devam filmiyle kıç tekmeleyen iyi niyetlerini pekiştiriyor. Uzaylılar. Bundan sonra iki filmde daha rol aldı. Anne canavar savaşçısı Ripley rolü, o zamandan beri beyazperdenin diğer kadın kahramanlarının yolunu takip ettiği bir öncü olduğunu kanıtladı.

Daha sonra Cameron’la yeniden bir araya geldi avatar Ve avatar Ve Avatar: Suyun Yoludaha fazlası da yolda.

Weaver ayrıca dizideki görünüşüyle ​​bir başka popüler kültür dönüm noktasına da imza attı. Hayalet Avcıları 1980’lerin filmleri. 2021’deki yeniden başlatmada Dana Barrett rolünü tekrarladı. Hayalet Avcıları: Ölümden Sonra Yaşam. UTA tarafından temsil edilmektedir.

InSneider Haber bülteni Weaver’ın katılımını bildiren ilk haber oldu.sinema-2