Bu Anneler Günü’nde annenize yeni bir TV vermek istiyorsanız neden onu LG OLED TV yapmıyorsunuz? İşte göz önünde bulundurmanız gereken üç OLED TV fırsatı: 42 inç LG C3 evo OLED 4K TV, 1.300 dolardan 400 dolara düşerek 900 dolara; 55 inç LG B3 OLED 4K TV 1.700 dolardan 500 dolara düşerek 1.200 dolara; ve 48 inç LG Posé OLED 4K TV 1.799 dolardan 299 dolara düşerek 1.500 dolara satıldı. Bu tekliflerin hiçbirinde yanılgıya düşmezsiniz, ancak bunları tatile kadar zamanında almak istiyorsanız satın alma işlemini hemen şimdi yapmanız gerekir.

OLED TV’lerde ekrandaki her piksel, arkadan aydınlatma ihtiyacını ortadan kaldıran, bağımsız bir organik ışık yayan diyottur. Bu onlara diğer TV’lere göre en büyük avantajlarından birini veriyor: mükemmel siyahlar yaratma yeteneği. OLED TV ile QLED TV karşılaştırmamızda, OLED TV’yi tercih etmenizin diğer nedenleri arasında üstün tepki süresi, daha geniş izleme açıları, daha az güç tüketimi ve daha iyi göz konforu sayılabilir.

42 inç LG C3 evo OLED 4K TV – 900 Dolar, 1.300 Dolardı

Zeke Jones/Dijital Trendler

LG C3 evo OLED 4K TV, çoğu insan için en iyi seçim olduğu için en iyi OLED TV’ler listemizin başında yer alıyor. AI Super Upscaling 4K ve AI Picture Pro gibi özellikleri etkinleştiren LG’nin a9 AI Processor Gen6 işlemcisi tarafından destekleniyor ve Netflix ve Disney+ gibi tüm popüler yayın hizmetlerine erişim sağlamak için webOS platformunda çalışıyor. Dolby Atmos ve Dolby Vision özellikli 42 inç ekranında sinema deneyimi yaşayacak, bu OLED TV ile sesli komutları kullanabileceksiniz.

55 inç LG B3 OLED 4K TV — 1.200 Dolar, 1.700 Dolardı

Oturma odasında LG B3 Serisi OLED 4K TV.
LG

LG B3 OLED 4K TV’nin daha büyük 55 inç ekranı, onu ailenizin ev sineması kurulumuna daha iyi bir katkı haline getiriyor çünkü aynı zamanda akış hizmetlerine erişim için LG’nin webOS 23 platformuyla Dolby Atmos ve Dolby Vision’ı da destekliyor. OLED TV, LG’nin a7 AI İşlemci Gen6’sı tarafından desteklenmektedir ve aynı zamanda Nvidia’nın G-Sync, AMD’nin FreeSync Premium ve VRR’si ile uyumlu olduğundan en üst düzey oyun ekranıdır.

48 inç LG Posé OLED 4K TV – 1.500 Dolar, 1.799 Dolardı

LG Objet Pose OLED TV.
LG

LG Posé OLED 4K TV, kullanılmadığında bile muhteşem görünen bir teknoloji olarak öne çıkıyor. 48 inç OLED ekranı şövale benzeri ayaklara sahip U şeklinde bir gövdeye entegre edilmiştir ve arka kısmı dokulu kumaşla kaplanmıştır. İki panel arasındaki boşluğa dergi ve diğer nesneleri yerleştirebilirsiniz; ayrıca tüm dağınıklığı görüş alanınızdan uzak tutan bir kablo ve aksesuar düzenleyicisi bulunmaktadır. OLED TV, LG’nin a9 AI İşlemci Gen5’i tarafından desteklenmektedir ve LG’nin webOS platformunda çalışmaktadır.
genel-19