Manuel Garcia-Rulfo, Otto Adında Bir Adam için 2022 fotoğraf görüşmesinde.

Resim: David Livingston/WireImage

İçeri giren yeni bir insan var Jura Dünyası franchise’ı var ve bu yeni filmde hayatı için savaşacak.

Başına Son teslim tarihiaktör Manuel Garcia-Rulfo – en çok tanınan Muhteşem Yediler 2016’nın yeniden başlatılması ve Netflix’in Lincoln’ün Avukatı– başrol için imza attı. (Ne yazık ki, muhtemelen dinozorların kamu savunucusu ya da dinozor kovboyu olmayacak; bu serinin kullanabileceği iki şey.) Karakteriyle ilgili ayrıntılar şu anda gizli, ama o katılıyor Scarlett Johansson Ve Jonathan Bailey içinde Gareth Edwards-yönetmenliğini yaptığı film. Netflix’in de başrolünü üstlenen Garcia-Rulfo için Pedro Paramo, bu onun bugüne kadarki en büyük film rolüne işaret ediyor.

Sonuncusundan farklı olarak Jura dönemi Üçlemede, bu yeni film, Chris Pratt veya Laura Dern gibi önceki çalışmalardan geri dönen oyuncuları geri getirmeyi planlamıyor. Şu anda, insanların kendilerini yemek isteyen dinozorlardan kaçtığı şeklindeki genel varsayımın ötesinde bunun neyle ilgili olacağı tam olarak belli değil. Tarafından yazılmıştır Jura dönemi şap David Koeppfilm daha önce son bölümü olan materyale “yeni bir bakış” olarak tanımlanmıştı. Jurassic World: Hakimiyet Çekimlerin Haziran’da İngiltere’de, ardından Temmuz’dan Eylül’e kadar Malta’da başlaması bekleniyor.

Jurassic Dünya 4 şu anda 2 Temmuz 2025’te çıkması bekleniyor. (Yoğun bir ay olacak, Süpermen, Ve Fantastik Dörtlü.) Olaylar geliştikçe filmle ilgili daha fazla haberimiz olacak.


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7