Yıllar boyunca Batman’in çok sayıda animasyon uyarlaması yapıldı. Ama ben de dahil birçok kişi için 1990’ların Batman Animasyon Dizisi en iyisiydi. En iyi görünüme, yığılmış bir seslendirme kadrosuna ve inanılmaz hikayelere sahipti ve gelecek nesillerin gidişatını belirledi. Diğerleri karakteri farklı yönlere götürmeye çalıştı ama tüm karşılaştırmalar Batman TAS’a dönüyor. Ancak yaklaşmakta olan Batman: Caped Crusader’da, hikaye anlatıcıları ve yönetmenlerden oluşan bir güç merkezi, 1 Ağustos’ta Amazon Prime Video’da resmi olarak yayınlanacak olan bu diziyi oluşturmak için bir araya geldiğinden bu konuda işler değişebilir.

Hatırlamıyorsanız, Warner Bros Discovery bu diziyi iki sezon için sipariş etmişti, ancak daha sonra (her ne kadar aptalca bir nedenden dolayı) diziyi kendi yayın hizmetleri Max’te yayınlamamaya karar verdiler. Böylece Amazon onu satın aldı ve JJ Abrams, Matt Reeves ve Bruce Timm direksiyondayken özel bir şeyle karşı karşıya olabiliriz.

Aşağıdaki tweet sadece Batman: Caped Crusader’ın çıkış tarihini göstermiyor, aynı zamanda Batman, Bruce Wayne, Selina Kyle/Catwoman, Komiser Gordon, Harley Quinn’e yeni bir bakış ve hatta Clayface gibi karakterleri gösteren bir dizi resim de var !

Ekip, Batman TAS’ın bile zaman dilimi nedeniyle sunamadığı daha karanlık hikayelerin sözünü verdi. Ayrıca ilk sezonun tamamı Prime Video’da aynı anda yayınlanacak. Her şeyin nasıl sonuçlanacağını göreceğiz!

oyun-4