Tavus Kuşu Fiyatları Artırıyor: 2024 Yaz Olimpiyatlarını 5,99 Dolara Nasıl Yayınlayabilirsiniz başlıklı makalenin resmi

Fotoğraf: Aris MESSİNİS / AFP (Getty Images)

NBCUniversal’in Tavus Kuşu göre bu yaz fiyatlarını 2 dolar artıracak Hollywood Muhabiri Pazartesi gününde. Fiyat değişikliğinin yeni müşteriler için 18 Temmuz’da, Paris 2024 Yaz Olimpiyatları’nın açılış töreninden sadece bir hafta önce yürürlüğe girmesi planlanıyor. Eğer sadece Olimpiyatları yayınlamak istiyorsanız Peacock’un en fazla kapsama alanıve bunu birkaç kuruş tasarruf edecek şekilde planlayabilirsiniz.

18 Temmuz’da yeni müşteriler için Peacock Premium’un fiyatı ayda 5,99 dolardan 7,99 dolara, Premium Plus ise 11,99 dolardan 13,99 dolara çıkacak. Mevcut aboneler için fiyat değişikliği 17 Ağustos’a kadar geçerli olmayacak. Bu, son fiyat artışı yayın fiyatlarındaki talihsiz artışlar dizisi. Ancak, yalnızca Yaz Olimpiyatlarını yayınlamak istiyorsanız, etkinliği orijinal 5,99 $ fiyatla yayınlamaya devam edebileceğiniz küçük bir pencere var.

Peacock Premium’u 12 Temmuz ile 17 Temmuz arasında satın alırsanız tüm Olimpiyat oyunlarını orijinal 5,99 $ fiyatla izlemeye devam edebilirsiniz. Kapanış töreninden sonra aboneliğinizi iptal etmeyi unutmayın. Paris 2024 Yaz Olimpiyatları 26 Temmuz ile 11 Ağustos tarihleri ​​arasında gerçekleşecek ve fiyat artışının yürürlüğe girmesinden hemen önce sona erecek. Yayın hizmetini 12 Temmuz’dan önce satın almak, bir aydan fazla ödeme yapmanız gerektiği anlamına gelirken, 17 Temmuz’dan sonra satın almak sizi 7,99 ABD Doları fiyatla kilitleyecektir.

Evet, Peacock Premium’da reklamlar var ancak kullanımı yetersiz Etkinliği yayınlamak için VPNİki haftalık 24 saat Olimpiyat yayını için 5,99 dolar fena bir anlaşma değil. Bu, özellikle 2024 Olimpiyatlarını taşıyan alternatif yayın seçenekleriyle karşılaştırdığınızda doğrudur. Hulu + Live TV (Reklamlı) etkinlikleri gösterecek, ancak aylık 76,99 dolar olacak. YouTube TV de buna sahip olacak, ancak bunun aylık maliyeti yaklaşık 72,99 dolar.

Sıradan Peacock abonelerine gelince, şansınız kalmadı. Yayın hizmeti sizden daha da fazla değer elde etmek istiyor. Comcast, Peacock’un 3 milyon ücretli abone eklendi Geçtiğimiz haftanın son birkaç ayında kazançlar sırasında. Şirket, bu fiyat artışlarının müşterileri korkutmayacağına bahse giriyor.

Aboneleri sıkıştırmaya yönelik diğer uygulamaların yanı sıra, 2024 yılı boyunca daha fazla fiyat artışı göreceğiz ve bu trend 2023 sonlarında da devam edecek. Max ve Disney yakın zamanda Netflix’in taktik kitabını takip etti: şifre paylaşımına son verilmesi. Aslında tüm yayıncılar çok büyüyor, bu yüzden abone tabanlarını büyütmek yerine, daha az harcayarak hizmet için daha fazla ödeme yapmanızı sağlamaya çalışıyorlar.genel-7