Yeni Tarkov’dan Kaçış Unheard Edition, sürekli ilerleme özelliğine sahip PvE iş birliği modu nedeniyle çıkarma nişancı oyununun oyuncularından eleştirilere maruz kaldı. Daha önce Edge of Darkness Sürümü, oyunun en premium sürümüydü ve sahiplerine “sonraki tüm DLC’lere ücretsiz erişim” sözü verdi. EOD Sürümü o zamandan beri satıştan kaldırıldı ve artık ona sahip olan Tarkov oyuncuları bile yeni Unheard PvE moduna erişim için ek bir ücret ödemek zorunda kalacak.

Escape From Tarkov, FPS oyunları arasında gerçekçilik, gerilim ve taktiksel oyun açısından itibarını koruyor. Geliştirici Battlestate Games, en son EFT yamasının bir parçası olarak, alıcılara benzersiz bir yakın dövüş silahı, artırılmış zula boyutu, genişletilmiş PMC cepleri ve oyun içi bit pazarı için daha fazla yuva sağlayan yeni Unheard Edition’ı ortaya koyuyor. Bu nedenle, daha önce Tarkov’u oynamanın en kaliteli yolu olarak kabul edilen Edge of Darkness Sürümü’nden daha kapsamlı bir tekliftir, nispeten daha küçük bir zula yükseltmesi sağlıyordu ve benzersiz yakın dövüş silahları içermiyordu.

Daha da önemlisi, Ocak ayında satıştan kaldırılan Edge of Darkness Sürümü, sahiplerine “sonraki tüm DLC’lere ücretsiz erişim” teklif etti. Ancak Edge of Darkness Edition’a sahip olsanız bile, sürekli ilerleme sağlayan yeni PvE moduna erişmek istiyorsanız Tarkov’un Unheard sürümüne yükseltme satın almanız gerekmektedir. Bu yükseltmenin ABD doları cinsinden kesin fiyatı hala belirsiz, ancak Avrupa bölgesinde maliyet vergi öncesi 95 Euro olup, bu da tam olarak 101,88 ABD Doları / 81,45 £’a dönüşür. Vergi dahil, Avrupa bölgelerindeki fiyat 118,46 € olup, bu da 127,04 $ / 101,56 £’a dönüşür.

Tarkov oyuncuları ücretli yükseltmeyle ilgili eleştirilerini dile getirdi. Bir oyuncu “EFT Unheard Edition, EOD sahiplerine ücretsiz olmalı” yazıyor Oyunun Reddit sayfasında. “Her şeye söz verdiler [would be] EOD sahiplerine ücretsiz, dolayısıyla bu da olmalı.” Bir başkası şöyle yazıyor: “EOD oyuncularının ortak PvE ilerlemesi elde etmesi gerektiğini düşünüyorum.” “Bu DLC’ye benziyor. Diğer şeylerin belirsiz olduğunu düşünüyorum.

PCGamesN, Escape From Tarkov Unheard Edition ile ilgili olarak Battlestate Games ile temasa geçti ve bu hikayeyi herhangi bir yorum veya beyanla güncelleyecektir.

En iyi çok oyunculu oyunlardan bazılarına veya şu anda PC’de mevcut olan en iyi battle royale oyunlarına göz atın.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2