Ne bilmek istiyorsun

  • Blizzcon, Blizzard’ın ünlü kongre etkinliğidir ve genellikle her yıl Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Anaheim Kongre Merkezi’nde düzenlenir.
  • Blizzcon, 2005 yılından bu yana önemli World of Warcraft, Diablo, StarCraft ve Overwatch haberlerinin paylaşıldığı birincil platform olarak hizmet veriyor.
  • Bu yıl Blizzard, Blizzcon’un 2024’ü atlayıp bunun yerine birden fazla küresel etkinlik düzenleyeceğini açıkladı.
  • Ancak Blizzcon iptal edilmedi ve gelecekte normal formatta geri dönecek.

Blizzcon, 2005’ten bu yana Blizzard’ın önemli oyun haberlerini dünyaya duyurmak ve aynı zamanda temel serilerini hayranlarla kutlamak için birincil platformu olarak hizmet veriyor. Cosplay yarışmalarından orijinal müziklere, canlı müzik gruplarından e-spor turnuvalarına ve çok daha fazlasına kadar – Blizzcon, World of Warcraft, StarCraft, Overwatch ve Diablo hayranları için yılın en önemli etkinliği. Tipik olarak, bu önemli Blizzard franchise’ları hakkındaki önemli haberler Blizzcon’da açıklanır, ancak Blizzard bu yıl işleri biraz farklı yapıyor.

Blizzard’ın web sitesindeki bir blog yazısında duyurulan firma, bu yıl Blizzcon’un Anaheim’daki olağan yüz yüze görüşme formatını atlayacağını ve bunun yerine Blizzard haberlerini yıl boyunca diğer oyun etkinliklerine taşıyacağını açıkladı. Blizzard ayrıca Blizzcon’un Olumsuz kalıcı olarak iptal edildi ve gelecekte Anaheim’a geri dönecek.genel-20