Harika haberlerimiz var! Samsung’un yeni orta sınıf Galaxy Tab S9 FE+ ürününü Amazon’da hâlâ tasarruf edebilirsiniz! Perakendeci hala gümüş renkli 256 GB’lık modeli fiyatından 151 $ indirimle satıyor ve bu da size %22’lik tatlı bir indirimle sahip olmanızı sağlıyor. Çok fazla depolama alanına ihtiyacınız yoksa 128 GB’lık modeli tercih edebilirsiniz, bu model de %22 indirimle 131 dolar indirimle sizin olabilir.

Ancak acele etmelisiniz, çünkü bu teklif ‘Sınırlı süreli fırsat’ başlığına sahip ve birkaç haftadır mevcut, bu da yakında sona erebileceği anlamına geliyor. Yeniliğin ne kadar olduğu göz önüne alındığında Galaxy Tab S9 FE+’ın sunduğu bu fırsatı daha ucuza yakalama fırsatını kaçırırsanız çok yazık olur.

Kaputun altında Exynos 1380 yonga seti ve 12 GB RAM bulunan Galaxy Tab S9 FE+ iyi bir orta düzey performans sunar ve web’de gezinme ve video akışı gibi günlük görevleri sorunsuzca çalıştırabilir. Tabletin ağır oyunları da çalıştırabilmesi gerekiyor.

Ayrıca bu kötü çocuk, 2560 x 1600 piksel çözünürlüğe ve 90Hz yenileme hızına sahip 12,4 inç LCD ekrana sahip. Böylece hareket halindeyken keyifli bir izleme deneyiminin keyfini çıkarabileceksiniz.

Ah, kutudan kendi S Pen’iyle de çıktığını söylemiş miydik? Evet, bu yakışıklı adam ayrıca bir kalem satın almanız gerekmeyeceği için ekstra paradan tasarruf etmenizi sağlar. Birlikte verilen S Pen, daha hızlı not almak ve hatta çizim yapmak için kullanılabilir. Ayrıca slate, 10.090 mAh’lik bir bataryaya sahiptir ve şarja gerek kalmadan tüm gün boyunca size yetecek kadar güç sağlar.

Genel olarak, Galaxy Tab S9 FE+ paranızın karşılığını gerçekten veriyor! O halde vakit kaybetmeyin ve bugün bu fırsattan bir tane alın!telefon-1