Kısa süre önce Amazon’da Motorola Edge+ 2022 için gerçekten harika bir teklif bulduk ve bu tekliften birini 300 doların altında bir fiyata almanıza olanak tanıyor. Her ne kadar bu gerçekten harika bir telefon için olağanüstü bir fırsat olsa da, üst düzey bir Moto akıllı telefon istiyorsanız ve yeni bir telefona 300 dolardan fazla harcamaya hazırsanız en son model olan Motorola Edge+ (2023)’yi tercih edebilirsiniz. Amazon, Motorola Edge+’ı (2023) 200 dolarlık tatlı bir indirimle satarken, bu kötü çocuğu fiyatından %25 indirimle almanıza olanak tanıdığından, artık harekete geçme zamanı gibi görünüyor. Telefonun 512 GB depolama alanıyla birlikte geldiği ve 600 dolardan daha düşük bir fiyata sizin olabileceği göz önüne alındığında, bu, şu anda faydalanmanız gereken kaçırılmayacak bir fırsat.

512 GB depolama alanına ek olarak telefon, üst düzey Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ve 8 GB RAM ile güçlendiriliyor. Üst düzey performans ve Genshin Impact gibi oyunlar da dahil olmak üzere önünüze çıkan her şeyin üstesinden gelme yeteneği sunar.

Bu, Motorola’nın mevcut en üst düzey telefonu olduğundan, 50 MP ana ve 60 MP selfie kameralarıyla da güzel fotoğraflar çekiyor. İlki, 30 fps’de 8K’ya kadar video kaydedebilirken, ikincisi aynı şeyi ancak 60 fps’de 4K’da kaydedebilir.

Motorola Edge+ (2023), konu pil ömrü olduğunda da hayal kırıklığına uğratmıyor. 5100mAh güç hücresiyle tek şarjla iki güne kadar kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca pili bir saatten kısa sürede şarj edebilen hızlı 68W kablolu şarjı destekler. Ve en iyi kısmı? Kutunun içinde 68W’lık bir şarj cihazı bulunuyor.

Genel olarak, Motorola’nın mevcut amiral gemisi, artık daha ucuza sahip olabileceğiniz, uygun, üst düzey bir akıllı telefon. O halde zaman kaybetmeyin ve bugün indirimli fiyata bir tane alın!telefon-1