Hala uzakta olan Galaxy Z Flip 6 söz konusu olduğunda Samsung’un zaten çok az sürprizi kaldığını düşünmeye başlayan var mı? İşte bugün size ilginç bir gelişme. Ön sürüm biriminin geçen hafta tamamen şaşırtıcı olmayan bir değerlendirmeyle karşılaştırıldığını unutmayın. Aslanağzı 8 Nesil 3 işlemci ve 8GB RAM güvertede mi?

Burada bir Galaxy Z Flip 6 FE modeline mi bakıyoruz?

Bu kesinlikle bir olasılık, ancak daha yeni ve daha hızlı olanın yerine geçen yılki Snapdragon 8 Gen 2 SoC’nin kullanımını açıklayacak olsa da Aslanağzı 8 Nesil 3Fan Edition cihazının “normal” Galaxy üst seviye bir cihazdan daha fazla RAM sunması açıkçası pek mantıklı değil.
Piyasaya sürülmemiş telefonların karşılaştırmalı değerlendirmelerindeki sorun, bunların çok kolay bir şekilde manipüle edilebilmesidir, bu nedenle burada uğraştığımız şeyin bir başka olası açıklaması, tamamen farklı bir Snapdragon 8 Gen 2 destekli ürünün (örneğin, Galaxy S23 Ultra) gizlenmiş olmasıdır. bizi yanıltmak için SM-F741U model numarası altında.

Harf ve rakam kombinasyonunun Galaxy Z Flip ailesinin yakında çıkacak bir üyesine ait olduğunu biliyoruz, zira bu, ABD’deki kilitsiz modeldeki mevcut Z Flip 5’in SM-F731U tanımından sonra geliyor.

Bugün burada listelenen tüm bilgilerin yasal olduğunu varsayarsak, Samsung’un her ikisini de piyasaya sürmeye hazırlandığını da söyleyebiliriz. Galaxy Z Flip 6 Ve Galaxy Z Flip 6 8 ve 12GB RAM modellerinde FE. Unutmayın, Galaxy Z Flip 5 yalnızca 8 gig iyi özellik ile birlikte geliyor, bu nedenle ek 4 GB, kapaklı telefon seven çoklu görevler için kesinlikle önemli ve memnuniyetle karşılanan bir yükseltmeyi temsil edecektir.
Muhtemelen zaten bildiğiniz gibi, Z Flip 5, Z Fold 5 veya S23 ailesinin bir üyesini test ettiyseniz, Snapdragon 8 Gen 2 işlemci şu anda üstlendiğiniz görev ne olursa olsun oldukça hızlıdır ve bu pek olası değildir. önümüzdeki birkaç ay içinde değişecek… hatta önümüzdeki birkaç yıl içinde. Aksi takdirde, bir Galaxy Z Flip 6 veya kaputunun altında bu “modası geçmiş” çip bulunan Z Flip 6 FE, tatmin edici düzeyde ham performans sunmalıdır. büyüklük potansiyel alıcıların çoğunluğu orada.

Exynos versiyonuna ne dersiniz?

Her şey varsayımsal ve teorik kalsa da çoğu insanın Exynos destekli bir akıllı telefon arasında neyi seçeceğini merak etmeden duramıyoruz. Galaxy Z Flip 6 ve Snapdragon 8 Gen 2 SoC’lu Z Flip 6 FE… eğer bu seçeneği bulurlarsa.

Z Flip 6’nın farklı bölgeler için işlemci bölünmesi yönündeki son söylentiler, Exynos 2400’ün “uluslararası” kullanımına işaret ediyordu ve evet, merak ediyorsanız, bu, nesnel olarak Snapdragon 8 Gen 2’den daha güçlü bir silikon. Yine de Birçoğunuzun Exynos’la ilgili her şeye karşı doğuştan şüpheci olmaya devam ettiğini biliyoruz, bu da Samsung’un sonuçta Exynos 2400’ü piyasaya süreceğinden şüphe etmemize neden oluyor. Aslanağzı 8 Nesil 3ve Z Flip 6 ve Z Flip 6 FE’nin Snapdragon 8 Gen 2 versiyonları.
olup olmadığını bile bilmediğimizi unutmayın. Galaxy Z Flip 6 FE aslında henüz var ve aynı şey (aşağı yukarı) Z Fold 6 FE veya Z Fold FE için de geçerli.telefon-1