Necromancer sınıfını seçtiğim ve benim adıma savaşmak için iskelet sürüleri yetiştirmenin korkunç eğlencesinden hemen keyif aldığım Diablo 2’yi ilk oynadığım zamanı hâlâ hatırlıyorum. Bu duygu, Baldur’s Gate 3 ve şimdi de Steam’de sizi ve ölümsüz kölelerinizi, aksi halde onları köle olarak görecek zalim bir hükümdarla karşı karşıya getiren yeni roguelike deste oluşturucu ve strateji oyununa kadar, bugün de tatmin edici olmaya devam ediyor. Bu ÖldürmeSteam’de yeni açılan yeni bir oyun testi sayesinde bunu kendiniz deneyebilirsiniz.

Öldürme kısmen roguelike deste oluşturucu, kısmen strateji oyunudur. Siz Ölüm Hükümdarısınız ve savaşçılarınızı çağırmalı ve savaş alanını etkilemek için büyüler yapmalısınız, sizi korumalı ve kötü kralın kalesine ulaşmanıza engel olabilecekleri alt etmelisiniz. Savaşlar sıra tabanlıdır; birimleriniz, kendilerine atanan basit kurallara bağlı olarak her turda otomatik olarak hareket eder veya saldırır. Ancak işlerin akışına bir kez girdiğinizde, dönüşlerin sözde gerçek zamanlı olarak gerçekleşmesine izin verebilir, değişiklik yapmanız gerektiğinde duraklayabilirsiniz.

Tahta dört ana bölüme ayrılmıştır; uç bölgeler hükümdarınız ve karşılaşabileceğiniz herhangi bir rakip tarafından işgal edilmiştir. Her turda kart çekeceksiniz ve bölümlerin her birinde birimleri çağırmak için sürekli yenilenen mananızı sınırlı sayıda ruhla birlikte kullanmalısınız. Başlangıçta, standart iskeletleriniz her turda kendi bölgelerindeki en yakın düşmana saldıracak veya mevcut alanda hiç düşman yoksa ilerideki bir sonraki alana geçecektir. Ayrıca kendilerine çarpan her şeye karşı saldırı yapacaklar.

Bununla birlikte, biraz daha güçlü kılıç ustaları, önlerindeki bölgedeki düşmanlara ileri ateş edebilen okçular ve düşmanlarınızın kime saldıracağını seçerken öncelik vereceği daha sağlam hedefler olarak hareket eden engelleyiciler alacaksınız. Salla. Ayrıca, istenmeyen birimleri atılan destenize gönderebilecek (başkalarını çağırmak için ruh kapasitelerini serbest bırakacak), onları savaş alanında hareket ettirebilecek veya bir takım başka efektler uygulayabilecek diğer kartlara da erişebileceksiniz.

Izgara tabanlı büyük bir haritanın alt köşesinden başlayarak yavaş yavaş kralın kalesine doğru ilerleyeceksiniz, mana kaynaklarını tüketmek için mola vereceksiniz (her turda mana kazancınızı artırmak için), yeni birimler ve destek kartları toplayacak ve Ek ödüller için çeşitli düşmanlarla mücadele edin. Ayrıca tüccarlarla ve daha zorlu boss savaşlarıyla da karşılaşacaksınız; bu daha zorlu dövüşlerde, düşmanlar zaman geçtikçe giderek daha fazla sayıda gelir; bu nedenle, güçleri sizi bunaltmadan önce, alanın sonundaki güç santralini durdurmanız gerekir. .

Necroking - Oyuncunun dünya haritasında seyahat etmesinin ekran görüntüsü.

Necroking oyun testi şu anda Steam’de yayında. Katılmak istiyorsanız mağaza sayfasına gidin ve erişim talep etmek ilginizi göndermek için düğme – Kaydolduktan sonra çok hızlı bir şekilde giriş yapabildiğimi gördüm. Şu ana kadar gördüklerimden gerçekten keyif aldım ve oyunun çıkışına kadar olan süreçte nasıl gelişeceğini görmek ilgimi çekiyor.

Hayatınızda yeterince taktik bulamıyor musunuz? O halde en iyi sıra tabanlı strateji oyunları tam olarak olmanız gereken yerdedir. Bunun yerine sizi çağıran en iyi roguelike oyunların koşmaya dayalı tekrarıysa, bizde bunlardan da bolca var.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için veya bizim PCGN fırsat takipçisi kendinize bazı pazarlıklar yapmak için.oyun-2