Elmalar Nöromancer adaptasyon kendine yeni bir hacker buluyor. Al Pacino ve Dan Stevens yeni bir şeytan kovucu korku filmi için bir araya geliyor. Ayrıca, daha fazla oyuncu seçimi haberi Çarşamba 2. sezon neler olacak Chucky 2. sezon ve yeni bir klip X-Men ’97. Spoiler olsun!

Nathan Fillion, Süpermen'in Guy Gardner'a Yönelik Tavrını Anlatıyor başlıklı makale için resim

Görev: İmkansız 8

TR Tramell Tillman’ı bildiriyor (kıdem tazminatı) oyuncu kadrosuna katılan son kişi Görev: İmkansız 8 şu anda açıklanmayan bir rolde.


Ritüel

Çeşitlilik ayrıca Al Pacino ve Dan Stevens’ın da filmde rol alacağını bildiriyor RitüelXYZ Films’deki şeytan çıkarma olayını konu alan bir korku filmi. David Midell’in yönettiği, gerçek olduğu iddia edilen hikaye, “biri inancını sorgulayan (Stevens) ve diğeri sorunlu geçmişiyle hesaplaşan (Pacino) iki rahiple ilgili; ele geçirilmiş bir genç kadını zorlu ve tehlikeli bir diziden kurtarmak için farklılıklarını bir kenara bırakmak zorunda kalan” şeytan çıkarma ayinlerinden. Film, şeytani ele geçirilmesi yürek parçalayıcı şeytan çıkarma ayinleriyle sonuçlanan Amerikalı bir kadın olan Emma Schmidt’in özgün bir tasviridir. Onun vakası, Amerikan tarihindeki en kapsamlı şekilde belgelenmiş şeytan çıkarma olayı olmaya devam ediyor.”


Süpermen

Yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında ÇarpıştırıcıNathan Fillion bu konudaki yaklaşımını anlattı SüpermenGuy Gardner “%90 kusurlu” ama “umurunda olmayan” bir adamı canlandırıyor.

Gerçek şu ki insanların kusurları vardır. Hepimizin tuhaflıkları var. Hepimizin zayıf noktaları var. Harika bir aileye sahip olabilirsiniz ama ‘Aman Tanrım, babam beni deli ediyor’ diyebilirsiniz. Onda bir şey var.’ Herkesin bir şeyleri vardır ve ben bu hatalara ve kusurlara yönelmeyi seviyorum. İnsanları gerçek kılan ve izleyicilerin bağ kurmasını sağlayan şey budur çünkü bunun ne olduğunu hepimiz biliyoruz. Hepimizin kendine ait. Buna başkalarında da şahit oluyoruz. Guy Gardner %90 kusurlu ve umursamıyor. Bu onun kusurlarından biri. Bence bunu oynamanın gerçek bir özgürlüğü var. Yani kusurları ve kusurlu insanları oynamayı seven bir adam için Guy Gardner bir altın madenidir.


istila edilmiş

Büyük bir örümcek halının altında ezildikten sonra çoğalarak yüzlerce küçük örümceğe dönüşüyor. İstila edilmiş.

istila edilmiş | Drenaj İstilası Klipsi | Titreme


Şimdiye Kadar Yapılan Son Film

Otuz gün içinde dünyanın sonunun geleceğini öğrenen hevesli bir film yapımcısı, sonunda bilim kurgu filminin fragmanını çekmeye karar verir. Şimdiye Kadar Yapılan Son Film.

Şimdiye Kadar Yapılan Son Film | Resmi Fragman | 7 Mayıs’ta Dijitalde


Nöromancer

TV Hattı Callum Turner’ı rapor ediyor (Havanın Ustaları) önümüzdeki dizide hacker Henry Case rolünü üstlenecek Nöromancer Apple TV+’ta yayınlanan dizi.


Çarşamba

Buna göre ÇeşitlilikThandiwe Newton oyuncu kadrosuna katıldı Çarşambaşu anda açıklanmayan bir rolde ikinci sezonu.


Doktor Kim

Ruby ve The Doctor, Doctor Who Dergisi’nden yeni bir fotoğrafta The Beatles’la tanışıyor.


Yıldız Savaşları: Keşif

Spoiler TV ayrıca “Aynalar”ın bu haftaki bölümünden birkaç fotoğraf var Yıldız Savaşları: Keşif. Gerisini görmek için tıklayın.

Nathan Fillion, Süpermen'in Guy Gardner'a Yönelik Tavrını Anlatıyor başlıklı makale için resim

Fotoğraf: Paramount+

Nathan Fillion, Süpermen'in Guy Gardner'a Yönelik Tavrını Anlatıyor başlıklı makale için resim

Fotoğraf: Paramount+

Nathan Fillion, Süpermen'in Guy Gardner'a Yönelik Tavrını Anlatıyor başlıklı makale için resim

Fotoğraf: Paramount+


Onlar: Korku

Pam Grier, son sezondan yeni bir klipte bıçak becerilerini gösteriyor Onlara.

“Them: The Scare” Özel Klipi – Pam Grier, Prime Video Korku Dizisinde Başrolde


Chucky

Başka bir yerde, Duke’un parapsikologu, bu akşamki yeni bölümden bir kliple sonunda Beyaz Saray’a ulaşıyor. Chucky.

ÖZEL BAKIŞ: Ruhlar Chucky Hakkında Bir Uyarı Gönderdi | Chucky (S3 E7) | SYFY ve ABD Ağı


X-Men ’97

Son olarak Rogue, bugünkü yeni bölümden bir klipte ABD hükümetine misilleme yapıyor. X-Men ’97.

Marvel Animation’ın X-Men ’97 | Resmi Klip ‘Rogue Rogue’a Gidiyor’ | Disney+


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7